Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

VİZE RANDEVUM ATANDI

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ilaydagmc

VİZE RANDEVUM ATANDI

Mesaj gönderen ilaydagmc » Pzt Şub 19, 2024 3:16 pm

36f vize randevum atandı ama daha geçen hafta TELCA2 ye girdim ne zaman açıklanacak ve olumlu olacak mı bilmiyorum aynı zamanda bloke hesabı da henüz halledemedim. 27şubata atandı randevum, ertelersem 4-5ay daha uzar diye endişeliyim. Gidip eksik belge verirsem de muhtemelen Nisan ortasına kadar belgeleri halletmiş olmam gerekecek bu da mantıklı geliyor? Kafam oldukça karışık erteletmeli miyim eksik belge mi vermeliyim?

cagriakturk

Re: VİZE RANDEVUM ATANDI

Mesaj gönderen cagriakturk » Pzt Şub 19, 2024 4:55 pm

ilaydagmc yazdı: Pzt Şub 19, 2024 3:16 pm 36f vize randevum atandı ama daha geçen hafta TELCA2 ye girdim ne zaman açıklanacak ve olumlu olacak mı bilmiyorum aynı zamanda bloke hesabı da henüz halledemedim. 27şubata atandı randevum, ertelersem 4-5ay daha uzar diye endişeliyim. Gidip eksik belge verirsem de muhtemelen Nisan ortasına kadar belgeleri halletmiş olmam gerekecek bu da mantıklı geliyor? Kafam oldukça karışık erteletmeli miyim eksik belge mi vermeliyim?
bloke hesabi expatrio'dan 1 gun icinde acabilirsin, yapi kredi global fast ile gonderin parayi aninda geciyor. dil belgesi icinse, 1 ay icinde aciklanir herhalde, varsa kurs katilim belgeleri falan onuda goturun, olmadi vize gorusmesinden sonra gonderirsiniz

sevver

Mesaj gönderen sevver » Pzt Şub 19, 2024 9:30 pm

ne zaman başvuru yapmıştın ?

ilaydagmc

Mesaj gönderen ilaydagmc » Pzt Şub 19, 2024 9:57 pm

7 kasımda

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal Şub 20, 2024 12:19 am

Selamlar eger sinaviniz iyi gecmisse eminseniz görüsmeye girin derim sonra dan dediginiz gibi eksik belge diyip gösterirsiniz. Emin bir şekilde sinavi gecmis gibi görüsmeye girin sertifikayi alip size sonra gönderecegim eksik belge olarak diyebilirsiniz. Ben b1 icin öyle yapmistim risk alarak sinava girdim sertifikayi alip size gönderecem sonra demiştim emin şekilde çünkü alacagimdan da emindim :)
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering