Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

B2 ALMANCA ILE CALISMAK

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
canere.ztrk

B2 ALMANCA ILE CALISMAK

Mesaj gönderen canere.ztrk » Çrş Şub 14, 2024 4:52 pm

Merhaba B2 Seviyesi almancam var ve Minijobda calismak istiyorum hangi yerlere basvurabilirim biliyormusunuz cogu Lidl falan gibi sirketler kasiyer ilani vermis ama B2 Almanca ile kasaya oturtmazlar. Öneriniz varmidir nereye basvurabilirim?

Gamzee

Re: B2 ALMANCA ILE CALISMAK

Mesaj gönderen Gamzee » Çrş Şub 14, 2024 5:07 pm

canere.ztrk yazdı: Çrş Şub 14, 2024 4:52 pm Merhaba B2 Seviyesi almancam var ve Minijobda calismak istiyorum hangi yerlere basvurabilirim biliyormusunuz cogu Lidl falan gibi sirketler kasiyer ilani vermis ama B2 Almanca ile kasaya oturtmazlar. Öneriniz varmidir nereye basvurabilirim?
Lidl’ı bilmiyorum ama netto’da Suriyeli bir adam a1 Almanca ile kasada çalışıyordu, sadece sayıları ve önemli şeyleri öğrendiğini ve bunun yettiğini söyledi. Indeed’e girip bölgenizdeki mini jobları bulabilirsiniz. B2 Almanca kıdemli satış gibi işler değilse minijoblara yeter diye düşünüyorum.

mec0007

Re: B2 ALMANCA ILE CALISMAK

Mesaj gönderen mec0007 » Prş Şub 15, 2024 2:12 pm

B2 almancanız var ise ve mesleğiniz yok ise Ausbildung öneririrm , hem bulup eğitim almak kolay hemde mezun olduktan sonra seni havada kaparlar