Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Deutsche Post Gönderi Süresi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
yyeeii

Deutsche Post Gönderi Süresi

Mesaj gönderen yyeeii » Pzt Oca 29, 2024 3:10 pm

Merhaba arkadaşlar, garantörüm belgeyi Deutsche Post - Einschreiben International ile bugün München'den gönderdi, tahmini olarak ne zaman elime ulaşır acaba? İnternette 6-10 iş günü diyor ama çok fazla şikayet okudum 1-1.5 ayda gelmeyen postalar dahi olmuş, son zamanlarda bu konuyla alakalı tecrübesi olanlar paylaşabilirse çok iyi olur..
Duisburg-Essen-München

Computer_Berkay

Re: Deutsche Post Gönderi Süresi

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Oca 29, 2024 5:42 pm

deutsche post cabuk gönderiyor da ptt de sikinti oluyor olsada. Yani 10 güne kadar Tr ye varir ondan sonrasi PTT ye kalmis bir sey diyemeyiz cok cabukda gelebilir 1.5 ay da da gelebiir.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

yyeeii

Mesaj gönderen yyeeii » Pzt Oca 29, 2024 6:47 pm

Computer_Berkay yazdı: Pzt Oca 29, 2024 5:42 pm deutsche post cabuk gönderiyor da ptt de sikinti oluyor olsada. Yani 10 güne kadar Tr ye varir ondan sonrasi PTT ye kalmis bir sey diyemeyiz cok cabukda gelebilir 1.5 ay da da gelebiir.
Hocam kursum 5 Mart'ta başlıyor birkaç günlük gecikme sıkıntı olur mu acaba?
Duisburg-Essen-München

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Oca 29, 2024 11:03 pm

yyeeii yazdı: Pzt Oca 29, 2024 6:47 pm Hocam kursum 5 Mart'ta başlıyor birkaç günlük gecikme sıkıntı olur mu acaba?
Kurs ertelenebilir en kötü iletişime gecersiniz vize gelmedi vs dersiniz sonraki kurs başlangıç tarihine alirlar sizi. Ama zaten bence 5 marta kadar gelir.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

yyeeii

Mesaj gönderen yyeeii » Prş Şub 08, 2024 1:20 pm

Postam 8. günün akşamı şehrimdeki PTT şubesine giriş yaptı, ertesi sabah(dün) da ben gidip hemen aldım, posta bekleyen arkadaşlar olursa fikir vermesi açısından yazayım dedim.
Duisburg-Essen-München