Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturum kartini uzatirken Sperrkonto gerekecek mi?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
isilwen

Oturum kartini uzatirken Sperrkonto gerekecek mi?

Mesaj gönderen isilwen » Çrş Şub 07, 2024 1:16 pm

Almany´yaogrenci olarak bloke hesap ile geldim. Yakinda ilk oturum kartimi alacagim. Bu konuda iki sorum var;
1-) ben 6 aylik vizem bittikten sonra oturum kartimi alacagim icin 6 aydir kullaniyorum bloke hesabimi. Bu durumda bana 6 aylik oturum karti mi verecekler yoksa 1 yillik mi verecekler? 1 yillik verecekler ise 6 aylik bloke hesap parani yenile diyecekler mi?
2-) Ilk oturum kartimin suresi doldugunda ve uzatmak icin basvurdugumda ogrenci oldugum icin tekrardan 1 yillik bloke hesap gostermemi isteyecekler mi?

Aligür

Re: Oturum kartini uzatirken Sperrkonto gerekecek mi?

Mesaj gönderen Aligür » Çrş Şub 07, 2024 1:52 pm

isilwen yazdı: Çrş Şub 07, 2024 1:16 pm Almany´yaogrenci olarak bloke hesap ile geldim. Yakinda ilk oturum kartimi alacagim. Bu konuda iki sorum var;
1-) ben 6 aylik vizem bittikten sonra oturum kartimi alacagim icin 6 aydir kullaniyorum bloke hesabimi. Bu durumda bana 6 aylik oturum karti mi verecekler yoksa 1 yillik mi verecekler? 1 yillik verecekler ise 6 aylik bloke hesap parani yenile diyecekler mi?
2-) Ilk oturum kartimin suresi doldugunda ve uzatmak icin basvurdugumda ogrenci oldugum icin tekrardan 1 yillik bloke hesap gostermemi isteyecekler mi?
Merhaba , ilk uzattığımda ben de bloke hesabımdan 6 aylık kullanmıştım buna rağmen 2 yıl oturum verdiler. 3 ay önce yine uzattım Uni için sadece 1 k Euro vardı hesabımda yine 1 yıllık oturum verdiler adamlar sadece senin kendini idare etmeni bilmek istiyor