Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ausbildung için gerekenler

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
egecihan
İletişim:

Ausbildung için gerekenler

Mesaj gönderen egecihan » Pzt Oca 22, 2024 12:40 am

Arkadaşlar selamlar,

Forumu kontrol ettim ancak bir cevap bulamadım, Ausbildung yapan arkadaşlardan bilgi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Anlık olarak Almanya'dayım 1 Nisan'a kadar da burada kalacağım, Ausbildung bulmak fark ettiğim kadarıyla çok kolay ancak bende B1 almanca sertifikası mevcut sadece. Türkiye'deki lise diplomamı apostilletip yeminli tercümesini yaptırdım Türkiye'ye göre 92 buraya göre karşılığı kaç oluyor bilgim yok. Anerkennung yaptırmam gerekiyor mu, gerekiyorsa nereye yaptırabilirim? Vize sürecinde nelere dikkat etmem gerekir? Duale Ausbildung (aylık Vergütung verilen) bir Ausbildung dahi olsa Verpflichtungerklaerung a ihtiyacım var mı (verebilecek bir tanıdığım var)? Genel olarak başvurma aşamasında sizin bigi ve desteklerinizi bekliyorum. Ausbildungsstelle olarak tavsiyeleriniz varsa da açığım. Genel olark Elektroniker, Automatisierung ve benzerine bakmaktayım. Teşekkürler.

mec0007

Re: Ausbildung için gerekenler

Mesaj gönderen mec0007 » Sal Oca 30, 2024 11:14 am

Ege merhaba , bende seninle kısmen aynı durumdayım iletişime geçebileceğim bir sosyal medya hesabın varsa konuşabilir miyiz ? benmalim@gmail.com mailini buldum ama hala kullanıyormusun bilmiyorum.

egecihan
İletişim:

Re: Ausbildung için gerekenler

Mesaj gönderen egecihan » Prş Şub 01, 2024 9:45 pm

Selamlar evet kullanıyorum ordan yazarsan paylaşayım bilgilerimi