Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Türkiye'deki Banka Hesabından Parayı Almanya'ya Aktarma

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
plus25

Türkiye'deki Banka Hesabından Parayı Almanya'ya Aktarma

Mesaj gönderen plus25 » Prş Oca 18, 2024 8:01 pm

Arkadaşlar merhaba,
Türkiye'deki kendi banka hesabımıza para girişi olduğunda, banka kartı da bizdeyse ve biz Almanya'daysak parayı nasıl çekebiliyoruz? Parayı bankanın o anki kuruna göre çevrilmiş Euro olarak mı çekiyoruz ve kesinti çok oluyor mu? Bir de her bankanın şubesi yoktur sanıyorum siz hangi bankayı kullanıyorsunuz, en avantajlısı hangisi? Teşekkürler.

millie

Re: Türkiye'deki Banka Hesabından Parayı Almanya'ya Aktarma

Mesaj gönderen millie » Pzr Oca 21, 2024 12:00 pm

plus25 yazdı: Prş Oca 18, 2024 8:01 pm Arkadaşlar merhaba,
Türkiye'deki kendi banka hesabımıza para girişi olduğunda, banka kartı da bizdeyse ve biz Almanya'daysak parayı nasıl çekebiliyoruz? Parayı bankanın o anki kuruna göre çevrilmiş Euro olarak mı çekiyoruz ve kesinti çok oluyor mu? Bir de her bankanın şubesi yoktur sanıyorum siz hangi bankayı kullanıyorsunuz, en avantajlısı hangisi? Teşekkürler.
zaten tl olduğu için transfergo öneririm, ben geçen gün dil kursunun depozitosunu gönderdim, kuru falan da yüksek göstermiyor bankalar da çok yüksek, çok da hızlı geçti. bir bakın derim masraf vs görüntülersiniz zaten göndermeden önce
36F Master Şartlı Kabul JLU Gießen
İstanbul Konsolosluk - Goethe A1 sertfikası
Vize başvuru: 6 Ekim 2023 | Randevu Atanma: 5 Ocak 2024 | Randevu Günü: 1 Şubat 2024
Kargo Mesajı & Teslim: 29 Şubat 2024
6 aylık multi - Studium & Sprachkurs - 16b