Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Online+Präsenz Dil kursu önerisi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
atigun

Online+Präsenz Dil kursu önerisi

Mesaj gönderen atigun » Pzt Oca 08, 2024 9:40 pm

merhabalar, ekime kadar B2 ve C1 seviyelerini tamamlayıp TELC C1 HS geçmem gerek. Önce türkiyede online intensiv B2 kursu bitirip C1 i almanyada yeşil pasaport ile tamamlamayı planlıyorum fakat uygun kurslara ne kadar araştırsamda karar veremedim bir sürü seçenek var ama hangisi doğru bilmiyorum. bildiğiniz kurs önerileri verir misiniz?

aslında aklımda ikisinide perfekt deutsch dortmund da yapmak vardı fakat google yorumları genel olarak iyi olmasına rağmen kurslardan
(özellikle online) şikayet eden bir sürü yorum var bende huzursuzluk yarattılar.

millie

Re: Online+Präsenz Dil kursu önerisi

Mesaj gönderen millie » Çrş Oca 10, 2024 2:03 pm

atigun yazdı: Pzt Oca 08, 2024 9:40 pm merhabalar, ekime kadar B2 ve C1 seviyelerini tamamlayıp TELC C1 HS geçmem gerek. Önce türkiyede online intensiv B2 kursu bitirip C1 i almanyada yeşil pasaport ile tamamlamayı planlıyorum fakat uygun kurslara ne kadar araştırsamda karar veremedim bir sürü seçenek var ama hangisi doğru bilmiyorum. bildiğiniz kurs önerileri verir misiniz?

aslında aklımda ikisinide perfekt deutsch dortmund da yapmak vardı fakat google yorumları genel olarak iyi olmasına rağmen kurslardan
(özellikle online) şikayet eden bir sürü yorum var bende huzursuzluk yarattılar.
merhaba ek olarak online kursu nasıldır bilemiyorum ama pdl dortmund ve ibz essen önerilmişti
36F Master Şartlı Kabul JLU Gießen
İstanbul Konsolosluk - Goethe A1 sertfikası
Vize başvuru: 6 Ekim 2023 | Randevu Atanma: 5 Ocak 2024 | Randevu Günü: 1 Şubat 2024
Kargo Mesajı & Teslim: 29 Şubat 2024
6 aylık multi - Studium & Sprachkurs - 16b