Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bürgeramt'tan randevu

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
Zervz

Bürgeramt'tan randevu

Mesaj gönderen Zervz » Pzt Ara 25, 2023 3:37 am

Arkadaşlar merhaba 2 gün sonra Essen'e, Almanya'ya taşınacağım. Kalacak yer de buldum. Sorum şu, anmeldung randevusu alıcam. Ausländerbehörde yerine Bürgeramt'tan randevu almam bir sorun yaratır mı? Ausländerbehörde'den online olarak randevu almaya çalıştım ancak, dolu olduğunu söylüyor. O yüzden Bürgeramt'tan almam bir sorun yaratır mı?

Zervz

Re: Bürgeramt'tan randevu

Mesaj gönderen Zervz » Sal Ara 26, 2023 10:22 am

Zervz yazdı: Pzt Ara 25, 2023 3:37 am Arkadaşlar merhaba 2 gün sonra Essen'e, Almanya'ya taşınacağım. Kalacak yer de buldum. Sorum şu, anmeldung randevusu alıcam. Ausländerbehörde yerine Bürgeramt'tan randevu almam bir sorun yaratır mı? Ausländerbehörde'den online olarak randevu almaya çalıştım ancak, dolu olduğunu söylüyor. O yüzden Bürgeramt'tan almam bir sorun yaratır mı?
Arkadaşlar bı bilen yok mu lütfen..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ara 27, 2023 6:02 pm

Ausländerbehörde den randevu almaniz gerekiyor
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Zervz

Mesaj gönderen Zervz » Çrş Ara 27, 2023 11:16 pm

Yok alınmıyor ama. Mail attım yok dönen, form doldurdum aynı şekilde. Aramayı denedim online sitesine yönlendiriyor. Siteden zaten randevu alınmıyor. Tarih seçme ekranı falan gelmiyor. Direkt dolu diyor.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ara 28, 2023 1:06 pm

Öyle bir randevu sistemi yok. Asagidaki linkten formu doldurup gönderiyorsunuz. Yaklasik 6-8 hafta sonra su tarihte su belgelerle buraya gel diye maille randevu veriyorlar:

https://www.essen.de/formular/auslaende ... de.de.html
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com