Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Söylenenler Doğru Mu?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: Söylenenler Doğru Mu?

Mesaj gönderen dabadee » Cum Oca 08, 2021 6:26 pm

deniz06 yazdı: Cum Oca 08, 2021 6:22 pm Teşekkür ederim :) Çok haklisiniz, ve yani sonuçta ne olursa olsun bunlar hep deneyim. Daha 18 bile değilim, daha kendi başıma doktora gidemezken bakalım oralarda ne yapacağım hahaha

Şuanda hedefim IELTS'i geçmek, almancami ilerletmek, başvuru belgelerimi hazırlamak ve YKS'ye çalışmak. Hadi bakalım
Türkiyede kendi başıma doktora gitmeyi bırak birine birşey diyeceğim zaman anne sende gel diyordum. Bunlar daha 7 ay öncenin lafı. Şuanda ise tüm işlerime kendim koşuyorum. Başta çok stresli, zor olacak ama alışıyorsun. Ama ilk 1-2 ay arkandan koşacak birini bulsan çok iyi olur yoksa ne yapacagini bilemezsin. Ben düsünemiyorum bile buraya tek gelsem bukadar isi nasil yapardim? Cünkü ne dilim vardi nede neyi nasil yapacagimi bilmiyordum.

Kartal34

Mesaj gönderen Kartal34 » Cmt Oca 09, 2021 7:09 pm

dabadee yazdı: Cum Oca 08, 2021 6:26 pm Türkiyede kendi başıma doktora gitmeyi bırak birine birşey diyeceğim zaman anne sende gel diyordum. Bunlar daha 7 ay öncenin lafı. Şuanda ise tüm işlerime kendim koşuyorum. Başta çok stresli, zor olacak ama alışıyorsun. Ama ilk 1-2 ay arkandan koşacak birini bulsan çok iyi olur yoksa ne yapacagini bilemezsin. Ben düsünemiyorum bile buraya tek gelsem bukadar isi nasil yapardim? Cünkü ne dilim vardi nede neyi nasil yapacagimi bilmiyordum.
Okula başlamışmıydın dil kursu hazırlığındamısın şuan ?

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzr Oca 10, 2021 11:41 am

Kartal34 yazdı: Cmt Oca 09, 2021 7:09 pm Okula başlamışmıydın dil kursu hazırlığındamısın şuan ?
Şuan b2 dil kursu yapiyordum ama koronadan dolayi online oldu. Online oldugu icin ayrildim. A1 almanca ile geldim.

lilas

Mesaj gönderen lilas » Pzt Oca 11, 2021 12:21 pm

deniz06 yazdı: Cum Oca 08, 2021 6:22 pm Teşekkür ederim :) Çok haklisiniz, ve yani sonuçta ne olursa olsun bunlar hep deneyim. Daha 18 bile değilim, daha kendi başıma doktora gidemezken bakalım oralarda ne yapacağım hahaha

Şuanda hedefim IELTS'i geçmek, almancami ilerletmek, başvuru belgelerimi hazırlamak ve YKS'ye çalışmak. Hadi bakalım
Rica ederim, ingilizce-almanca bildikten sonra araştırmanı yapar her şeyi öğrenirsin. Burada da kaymakamlığa gitsen nasıl yapacağını bilmiyorsan öğrenmen gerekiyor, orda da öyle. Kendini cesaretlendir bence, fırsatın varken deneyimle. Başarılar :)

kermaksyy

Mesaj gönderen kermaksyy » Çrş Mar 17, 2021 12:59 pm

Muhtemelen benimle yaşıt olan dostum,tamamen aynı bölümleri okumak isteyip aynı sorunları kafamıza takıyoruz birbirimize yardımcı olmamızı çok isterim lütfen bana ulaş Instagram:@kermaksyy

kermaksyy

Mesaj gönderen kermaksyy » Çrş Mar 17, 2021 1:10 pm

Bro az önce sana karşılık verdim ama mesajına karşılık vermemişim onu okursan iyi olur instagram

Deniz Cesitci

Mesaj gönderen Deniz Cesitci » Cum Ara 22, 2023 6:33 pm

merhaba isletme okuyan arkadasa ulasabilmem mumkun mu instagramimi ya da telegramimi versem iletisime gecebilir miyiz