Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Wirtschaftsinformatik

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
einhundred

Wirtschaftsinformatik

Mesaj gönderen einhundred » Çrş Ara 13, 2023 10:23 pm

Merhabalar ben Türkiye'de İktisat okuyorum. 1.51 Nc puanım var. Yakın zamanda şartlı kabul için başvuru yapacağım. Wirtschaftsinformatik yazmayı düşünüyorum fakat kabul ile ilgili birbirinden zıt görüşlerle karşılıyorum . Sizce kabul gelme olasılığı nedir?

erencankaya

Re: Wirtschaftsinformatik

Mesaj gönderen erencankaya » Pzr Ara 17, 2023 1:35 am

Hangi üniversiteye basvuracagin isleri cok degistirir. Aslinda cogu okulda cok bilinmeyen sadece %8 lik bir non-eu ögrenci kotasi var bu yüzden kontenjani cok olmayan iyi üniversitelere girmek zannedildigi kadar kolay degil. Benim mesela puanim 1.4 ama ona ragmen tu berlin informatige giremedim cunku gecen dönemi 1.2 ile kapatmis ondan önceki seneyi de 1.4 le. Senin soruna gelicek olursak dedigim gibi hangi üniye basvuracagin burda önemli bir faktör. Tu berlin non-eu ögrenciler icin bu d,nem wirtschaftsinformatik de 1.5 ile kapatti. Linki de birakiyorum kendin incelersin.

https://www.static.tu.berlin/fileadmin/ ... mester.pdf