Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize tarihi oturum izninden önce bitiyor

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
brnbsr

Vize tarihi oturum izninden önce bitiyor

Mesaj gönderen brnbsr » Sal Kas 21, 2023 3:11 pm

Arkadaşlar merhaba, benim 39f vizem seneye ekimde bitiyor ama oturum iznim 2025 marta kadar, burda esas olan vize olduğu için oturum izninin bitmesini beklemeden vizeyi bitişinden önce uzatmam gerekiyor değil mi? bir de uzatma işini nereden yapıyıoruz tam olarak

sesli

Re: Vize tarihi oturum izninden önce bitiyor

Mesaj gönderen sesli » Sal Kas 21, 2023 4:27 pm

brnbsr yazdı: Sal Kas 21, 2023 3:11 pm Arkadaşlar merhaba, benim 39f vizem seneye ekimde bitiyor ama oturum iznim 2025 marta kadar, burda esas olan vize olduğu için oturum izninin bitmesini beklemeden vizeyi bitişinden önce uzatmam gerekiyor değil mi? bir de uzatma işini nereden yapıyıoruz tam olarak
siz Almanyaya nasıl geldiniz? vize uzatma diye bir şey yok. oturum kartı geçerli bu saatten sonra

brnbsr

Mesaj gönderen brnbsr » Sal Kas 21, 2023 4:44 pm

sesli yazdı: Sal Kas 21, 2023 4:27 pm siz Almanyaya nasıl geldiniz? vize uzatma diye bir şey yok. oturum kartı geçerli bu saatten sonra
vize uzatma diye bir şeyin olmadığını bilmiyordum teşekkürler üniversite öğrencisiyim.
bir şey daha soracağım oturum uzatma icin yıl ortasında gitsek bile bir seneyi kapsayacak şekilde bloke hesabı göstermemiz gerekiyor değil mi?

sesli

Mesaj gönderen sesli » Sal Kas 21, 2023 5:07 pm

brnbsr yazdı: Sal Kas 21, 2023 4:44 pm vize uzatma diye bir şeyin olmadığını bilmiyordum teşekkürler üniversite öğrencisiyim.
bir şey daha soracağım oturum uzatma icin yıl ortasında gitsek bile bir seneyi kapsayacak şekilde bloke hesabı göstermemiz gerekiyor değil mi?
eyaletten eyalete değişiyor maalesef bir şey diyemiyorum, hangi eyalettesiniz?