Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bremen üniversitesi kayıt

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
nisaxy0

Bremen üniversitesi kayıt

Mesaj gönderen nisaxy0 » Cum Kas 10, 2023 6:05 pm

Merhaba arkadaşlar, bremen için vpd belgemi aldım. Moin portalına kaydoldum, informatik başvuracam lisans ama kurs tekliflerini arayına bastığımda hiçbir kurs gözükmüyor neden?

esequielbarco

Re: Bremen üniversitesi kayıt

Mesaj gönderen esequielbarco » Cmt Kas 11, 2023 3:23 pm

şartlı kabulle başvuracaksan what is your academic goal kısmını preparatory studies şeklinde işaretlemen lazım. ondan sonra informatiki aratırsan çıkar
nisaxy0 yazdı: Cum Kas 10, 2023 6:05 pm Merhaba arkadaşlar, bremen için vpd belgemi aldım. Moin portalına kaydoldum, informatik başvuracam lisans ama kurs tekliflerini arayına bastığımda hiçbir kurs gözükmüyor neden?

nisaxy0

Mesaj gönderen nisaxy0 » Pzr Kas 12, 2023 10:29 am

teşekkürler. bu lisans şartlı kabul ama önce dil kursuna kayıt olmak için diymi?
birde ben 2024 yaz dönemi için vpd aldım ama kurs tekliflerinde sadece 2023/2024 kış dönemi gözüküyor ne yapabilirim bilginiz var mı

minevra

Mesaj gönderen minevra » Sal Ara 05, 2023 12:18 am

nisaxy0 yazdı: Cum Kas 10, 2023 6:05 pm Merhaba arkadaşlar, bremen için vpd belgemi aldım. Moin portalına kaydoldum, informatik başvuracam lisans ama kurs tekliflerini arayına bastığımda hiçbir kurs gözükmüyor neden?
merhaba. VPD belgesi için hangi evrakları yüklediniz acaba? Lise mezuniyet, ösym sonuç, ösym yerleştirme, cv harici başka evrak yüklediniz mi? Örneğin lise not dökümü?