Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

İstanbul Başkonsolosuğu ile İletişim

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
vomeroguz30

İstanbul Başkonsolosuğu ile İletişim

Mesaj gönderen vomeroguz30 » Pzt Eki 09, 2023 12:49 pm

Merhaba. BVA'dan Almanya'daki islemlerimin bittiğini ve artik gerekli şeyler icin konsolosluk ile iletişime gecmem gerektiği yazan bir mail aldım. Dil kursum bugün başladı ayrica kalacak yeri daha ayarlamadigimdan ötürü en kısa sürede gitmem lazim (forumdaki çoğu arkadaş gibi).

Bu mailden kac gun sonra vizeniz pasaportunuz ile birlikte geldi?

Istanbul Başkonsolosluğuna bir türlü ulaşamadım. Ulaşmak icin bildiginiz bir numara var mi?

Teşekkür ederim. İyi forumlar

comodor66

Re: İstanbul Başkonsolosuğu ile İletişim

Mesaj gönderen comodor66 » Sal Eki 10, 2023 12:35 am

selam aynı maili cuma günü aldım bva dan ve gün içinde istanbul konsolosluğuna mail attım bvanın mesajını ve kibarca vize işlemlerinin ne kadar sürebileceğini sordum . 7 aydır bekliyorum ilk defa almanyadan işlemlerin bittiğine dair bir mesaj adım sizde güncel bir bilgi bulursanır editleyin lütfen.

vomeroguz30

Mesaj gönderen vomeroguz30 » Sal Eki 10, 2023 8:03 am

comodor66 yazdı: Sal Eki 10, 2023 12:35 am selam aynı maili cuma günü aldım bva dan ve gün içinde istanbul konsolosluğuna mail attım bvanın mesajını ve kibarca vize işlemlerinin ne kadar sürebileceğini sordum . 7 aydır bekliyorum ilk defa almanyadan işlemlerin bittiğine dair bir mesaj adım sizde güncel bir bilgi bulursanır editleyin lütfen.
Dediklerinizi bende yaptim. Duruma gore buraya yazarim hocam.

ugurcnoztrk

Mesaj gönderen ugurcnoztrk » Sal Eki 10, 2023 10:56 am

vomeroguz30 yazdı: Sal Eki 10, 2023 8:03 am Dediklerinizi bende yaptim. Duruma gore buraya yazarim hocam.
benim de 28 eylul istanbul 36F dun BVA dan evraklariniz 4 ekimde ulasti Goslar yabancilar subesinde isleniyor orayla iletisime gecmekten kacinin diye bir mail geldi ve 3 4 hafta surebilir diye

Kilitli