Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Revolut Kullananlar

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
simyturkmn

Revolut Kullananlar

Mesaj gönderen simyturkmn » Pzr Eki 08, 2023 2:32 pm

N26'nın oturum kartı istemesi nedeni ile yeni bir dijital banka arayışına girdim. Bloke hesaptaki parayı çekmek için Revolut kullananlarınız var mı? Aylık ne kadar para çekebiliyorsunuz ve memnun musunuz? Kullananlar yanıtlarsa çok sevinirim. Ek olarak alternatif olarak başka bir banka önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.
Ankara 41F
Başvuru: 2 Haziran
Randevu: 25 Temmuz
Elektronik Posta İletim: 7 Eylül
Ek Evrak Teslim: 16 Eylül

pulshatks

Re: Revolut Kullananlar

Mesaj gönderen pulshatks » Pzr Eki 08, 2023 8:40 pm

simyturkmn yazdı: Pzr Eki 08, 2023 2:32 pm N26'nın oturum kartı istemesi nedeni ile yeni bir dijital banka arayışına girdim. Bloke hesaptaki parayı çekmek için Revolut kullananlarınız var mı? Aylık ne kadar para çekebiliyorsunuz ve memnun musunuz? Kullananlar yanıtlarsa çok sevinirim. Ek olarak alternatif olarak başka bir banka önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.
pasaport ile moneseden hesap açabilirsiniz ilk başta onu kullanmıştım

devletamca

Re: Revolut Kullananlar

Mesaj gönderen devletamca » Pzt Eki 09, 2023 2:18 am

simyturkmn yazdı: Pzr Eki 08, 2023 2:32 pm N26'nın oturum kartı istemesi nedeni ile yeni bir dijital banka arayışına girdim. Bloke hesaptaki parayı çekmek için Revolut kullananlarınız var mı? Aylık ne kadar para çekebiliyorsunuz ve memnun musunuz? Kullananlar yanıtlarsa çok sevinirim. Ek olarak alternatif olarak başka bir banka önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.
Ekim’in başından beri Almanya’dayım ve şu an Revolut dışında başka bir opsiyon yok gibi görünse de tavsiyem şu şekilde olucak. Başlangıçta revolut açabilirsiniz, bloke hesaptan para çekmek için kullanan arkadaşım var sıkıntı yaşamadı fakat 90 gün içerisinde Steuer-No veya ID gibi bir şeyi iletmenizi istiyor. Emin olmamakla birlikte bu numara büyük olasılıkla oturum kartı aldığınızda elinize geçiyor. Ayrıca ne kadar doğru bilmiyorum ama reddite Revolut hesabınıza yüksek miktarlar (10k€ gibi) bir işlemde geçerse hesabınız kitlenebiliyormuş ama dediğim gibi sadece redditte okuduğum bir bilgi. Revolut dışında hali hazırda Anmeldung yaptıysanız Sparkasse’den ücretsiz hesap açabilirsiniz. Öğrenci kaydınız varsa aylık işlem ücreti olmuyor, dil kursuna gidicekseniz 3€ aylık ücreti var. Randevum bu sabah olduğu için emin değilim ama EC-Kartı da ücretsiz diye biliyorum.