Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Duisburg Essen mi Uni Bremen mi?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ataiinfor

Re: Uni Duisburg Essen mi Uni Bremen mi?

Mesaj gönderen ataiinfor » Çrş Eyl 27, 2023 7:06 am

prost1 yazdı: Pzr Eyl 24, 2023 8:52 am Anladım hocam sizin genel olarak önereceğiniz şehirler hangileridir peki? Ayrıca essen nasıldır?
Hocam arkadaşın dediklerine katılıyorum essen ile duisburg arasında pek fark yok.Trenle aralarındaki mesafe 10 dakika bu bölgedeki şehirler bir birine çok yakın.Duisburg tam orta noktada kalıyor.

murat60

Mesaj gönderen murat60 » Çrş Eyl 27, 2023 7:11 pm

arkadaşlar bilgi ünüversitesi mezunu oldum ocak başlangıçla hangi ünüversiteler varyada başvuran varmı ocak başlangıçlı

studentvonberuf

Mesaj gönderen studentvonberuf » Prş Eyl 28, 2023 2:08 pm

Arkadaşlar merhaba. Bremen’e gidecekler için kurulmuş olan bir whatsapp grubunuz var mı alabilir misiniz beni?

prost1

Mesaj gönderen prost1 » Pzr Eki 01, 2023 8:12 pm

Computer_Berkay yazdı: Pzr Eyl 24, 2023 11:28 am Essen Duiburga göre cok daha güzel bir sehir. Yabanci orda da var tabii ama genel olarak daha güzel imkanlari olan bir sehir. Duisburg ta asiri fazla türk yasiyor. Essende de cok türk var Duisburgta cok daha fazla :) Bana göre Duisburg un tek artisi özlenen yemekler tatlilar vs cok iyi mekanlar var özellikle tatlida Duisburgtaki mekanlar bir numara.
Burasi Almanya her yerde yabanci var ki biz de yabanciyiz :lol: Nereye giderseniz gidin türk bulgar polonyali rus ukraynali vs görünür yani. Genel olarak NRW yabanciya alismis bir eyalet ve bence bu aslinda kötü degil aksine iyi bir sey :)
Tabii yabancı olması kötü bir şey değil zaten ben o anlamda sormamıştım yanlış anlaşılmasın, şehirlere baktım ben de genel olarak essen daha iyi duruyor cidden.