Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

AT/11 ve antalya

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
erich07

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen erich07 » Pzt Eyl 20, 2010 12:20 pm

merhaba arkadaslar ,,2gundur antalyadan at/11 belgesi almaya ugrasiyorum.Ordaki adam tam bir problem(sisman gozluklu hemen kapidan girince sol tarafta oturuyor).Bana ilk once kabul belgenin noter onayli yeminli tercumana cevirttir gel dedi.Bugun goturdum .Bakti belgeye olmaz dedi ..bunda bitis tarihi yazmiyor dedi okulun .Taabi bende adamla laf dalasina girdim.Dedim bu belgeri konsolosluk kabul ediyor siz nasil etmiyorsunuz dedim.Bana oranin kabul etmesi onemli deil dedi. universiteden alinmis baska bir belge getir dedi..YANI LAFIN KISASI HALA UGRASIYORUM BU BELGEYI ALMAK ICIN ..ARAMIZDA ANTALYALI OLAN VARDIR EGER AT/11 I ANTALYADAKI SSK DAN ALICAKSINIZ TAM BIR REZILLIK.HERHALDE KENDI VATANDASINA ZORLUK KONUSUNDA 1.CIYIZ.hepinize kolay gelsin

ybrk

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen ybrk » Pzt Eyl 20, 2010 10:57 pm

Dostum o konuda haklilar. AT-11 belgesi somestr somestr veriliyor. Somestr baslangic ve bitis tarihleri yazmak zorunda.
Oradaki gorevli kafasina gore tarih giremiyor, girerse ve sen fazladan o sigortadan yararlanirsan parasini yanlis yapan o gorevli odemek zorunda.

Kabul belgesinde genelde somestr bitis tarihleri yazmaz.
SGK\'nin istedigi belge tam olarak Immatrikulationsbescheinigung diye geciyor. Okula kayit oldugunda okul sana verir bunlari, ufak ufak kagitlardir, ogrenciligini belgeler. Onlarin uzerinde tam ve kesin somestr baslangic ve bitis tarihleri yazar.

erich07

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen erich07 » Pzt Eyl 20, 2010 11:04 pm

dogru taabi de ordaki kabul belgesini cevirttir gel diyince sonra eline verdikten sonra olmaz diyince ..biraz tuhaflik oluyor bu iste

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Eyl 21, 2010 2:25 am

[quote]ybrk tarafindan yazilan metin:
Dostum o konuda haklilar. AT-11 belgesi somestr somestr veriliyor. Somestr baslangic ve bitis tarihleri yazmak zorunda.
Oradaki gorevli kafasina gore tarih giremiyor, girerse ve sen fazladan o sigortadan yararlanirsan parasini yanlis yapan o gorevli odemek zorunda.

SGK\'nin istedigi belge tam olarak Immatrikulationsbescheinigung diye geciyor. Okula kayit oldugunda okul sana verir bunlari, ufak ufak kagitlardir, ogrenciligini belgeler. Onlarin uzerinde tam ve kesin somestr baslangic ve bitis tarihleri yazar.[/quote]

+1
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

erich07

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen erich07 » Sal Eyl 21, 2010 12:33 pm

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:

SGK\'nin istedigi belge tam olarak Immatrikulationsbescheinigung diye geciyor. Okula kayit oldugunda okul sana verir bunlari, ufak ufak kagitlardir, ogrenciligini belgeler. Onlarin uzerinde tam ve kesin somestr baslangic ve bitis tarihleri yazar.[/quote]

+1[/quote] :(

ozbil

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen ozbil » Cmt Ara 11, 2010 4:07 am

at11 belgesine okul kabulumuz ile basvursak alamazmiyiz acaba.orda kaydimiz yaptirdiktan sonra o belgelerle mi basvuracagiz.

ybrk

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen ybrk » Cmt Ara 11, 2010 11:47 am

[quote]ozbil tarafindan yazilan metin:
at11 belgesine okul kabulumuz ile basvursak alamazmiyiz acaba.orda kaydimiz yaptirdiktan sonra o belgelerle mi basvuracagiz.[/quote]

Okul kabulunde kesin olarak ilk somestr baslangic ve bitis tarihleri yaziyorsa alabilme sansin var.
Ancak sadece yaz veya kis somestri yazmayacak, tam gun, ay, yil olarak yaziyorsa olabilir.

ozbil

AT/11 ve antalya

Mesaj gönderen ozbil » Pzr Ara 12, 2010 10:00 pm

[quote]ozbil tarafindan yazilan metin:
at11 belgesine okul kabulumuz ile basvursak alamazmiyiz acaba.orda kaydimiz yaptirdiktan sonra o belgelerle mi basvuracagiz.[/quote]

Okul kabulunde kesin olarak ilk somestr baslangic ve bitis tarihleri yaziyorsa alabilme sansin var.
Ancak sadece yaz veya kis somestri yazmayacak, tam gun, ay, yil olarak yaziyorsa olabilir.[/quote]

baslangic varda bitis yok :) sansimi denesem mi acaba :):d