Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kalacak Yer Bulmak (Hamburg)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
jrarchitect

Kalacak Yer Bulmak (Hamburg)

Mesaj gönderen jrarchitect » Cum Eyl 29, 2023 8:43 pm

Herkese selamlar,

10 Ekim'de yüksek lisans için hamburg'a gitmeyi planlıyorum fakat kalacak yer bulamadım. Farklı sitelere bakıyorum fakat hepsi o kadar karışık geliyor ki.. Hiçbir şey anlamadım resmen. Bazı ilanlara mesaj attım fakat çoğu anında kiralanmış oluyor. Ya da benim durumumda olan birisi gibi bir kiracı istemiyor.

Bilgisi olan birileri varsa ve yardımcı olabilirse gerçekten çok sevinirim. Şu an kara kara bunu düşünüyorum. Kafayı yemek üzereyim.. :cry:

emirogan9

Re: Kalacak Yer Bulmak (Hamburg)

Mesaj gönderen emirogan9 » Cum Eyl 29, 2023 9:28 pm

jrarchitect yazdı: Cum Eyl 29, 2023 8:43 pm Herkese selamlar,

10 Ekim'de yüksek lisans için hamburg'a gitmeyi planlıyorum fakat kalacak yer bulamadım. Farklı sitelere bakıyorum fakat hepsi o kadar karışık geliyor ki.. Hiçbir şey anlamadım resmen. Bazı ilanlara mesaj attım fakat çoğu anında kiralanmış oluyor. Ya da benim durumumda olan birisi gibi bir kiracı istemiyor.

Bilgisi olan birileri varsa ve yardımcı olabilirse gerçekten çok sevinirim. Şu an kara kara bunu düşünüyorum. Kafayı yemek üzereyim.. :cry:

En başta wg-gesucht üzerinden ilanlara yazmayı deneyin. Saatlik olarak takip etmeniz gerekiyor maalesef ne kadar hızlı yazarsanız evi tutma şansınız da bir o kadar artar. Bunun yanında immoscout24 ve Kleinanzeigen üzerinden de ilanlara bakabilirsiniz. Ayrıca eğer geçici bir yer bakmak isterseniz homelike vb. sitelere bakmanızı tavsiye ediyorum maliyet olarak daha pahalı olacaktır ancak kurumsal şirketlere ait ev ve odalar bulabilirsiniz böylece sorun da yaşamazsınız bir süreliğine. Almanya'ya geldikten sonra bizzat gidip evleri gezip ziyaret etmek daha etkili olacaktır.
Stuttgart/Baden-Württemberg