Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

sartli kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
jaymz

sartli kabul

Mesaj gönderen jaymz » Prş Ara 09, 2010 2:14 pm

arkadaslar ben 15 ocaga kadar master basvuru yapmak istiyorum ve ondan sonra yaz somestirina baslamak icin DSH\'yi okul nisanda baslamadan vermek istiyorum.

sartli kabul alan universiteler hangileri yada hepsi sartli kabul verebiliyormu ?

Mesela ben dusseldorf ve yakin cevrelerine basvurmayi dusunuyorum. dortmund bochum duisburg essen koln ... yardimci olursaniz sevinirim..

Zeynepp

sartli kabul

Mesaj gönderen Zeynepp » Prş Ara 09, 2010 2:42 pm

[quote]jaymz tarafindan yazilan metin:
arkadaslar ben 15 ocaga kadar master basvuru yapmak istiyorum ve ondan sonra yaz somestirina baslamak icin DSH\'yi okul nisanda baslamadan vermek istiyorum.

sartli kabul alan universiteler hangileri yada hepsi sartli kabul verebiliyormu ?

Mesela ben dusseldorf ve yakin cevrelerine basvurmayi dusunuyorum. dortmund bochum duisburg essen koln ... yardimci olursaniz sevinirim..[/quote]

duisburgun sartli kabul verdigini biliyorum. dortmund sanirim vermiyor. almanca seviyen ne durumda?

jaymz

sartli kabul

Mesaj gönderen jaymz » Prş Ara 09, 2010 6:24 pm

[quote]Zeynepp tarafindan yazilan metin:

Mesela ben dusseldorf ve yakin cevrelerine basvurmayi dusunuyorum. dortmund bochum duisburg essen koln ... yardimci olursaniz sevinirim..[/quote]

duisburgun sartli kabul verdigini biliyorum. dortmund sanirim vermiyor. almanca seviyen ne durumda?[/quote]

almancada IIK Dusseldorf (bilirsin belki ) ozel kursundayim. B2 seviyesini bitirdim. B2 yani su an..

Zeynepp

sartli kabul

Mesaj gönderen Zeynepp » Prş Ara 09, 2010 10:08 pm

[quote]Zeynepp tarafindan yazilan metin:

duisburgun sartli kabul verdigini biliyorum. dortmund sanirim vermiyor. almanca seviyen ne durumda?[/quote]

almancada IIK Dusseldorf (bilirsin belki ) ozel kursundayim. B2 seviyesini bitirdim. B2 yani su an..[/quote]

biliyorum ben de gitmistim oraya 2008 yilinda. bazi okullarda zaten kayitta dil belgesini goturebiliyorsun. mesela simdi basvurursun nisan ayinda kayit olurken dil belgesini verebiliyorsun.