Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TRANSFERGO İPTALİ

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ugurcnoztrk

TRANSFERGO İPTALİ

Mesaj gönderen ugurcnoztrk » Sal Eyl 26, 2023 3:04 pm

arkadaslar transfergoya parayi yatirdim ondan sınra bana paranin nerden geldiği ile ilgili bir sürü soru soruldu hepsini belgelerle cevapladim ardindan reddettiler 28 eylulde de vize gorusmem var en kisa cozumu nasl yapabilirim ?

Computer_Berkay

Re: TRANSFERGO İPTALİ

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal Eyl 26, 2023 4:18 pm

Transferwise deneyin ya da western union la ödemeye calisin.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

BurakKarabay

Re: TRANSFERGO İPTALİ

Mesaj gönderen BurakKarabay » Çrş Eyl 27, 2023 6:41 pm

ugurcnoztrk yazdı: Sal Eyl 26, 2023 3:04 pm arkadaslar transfergoya parayi yatirdim ondan sınra bana paranin nerden geldiği ile ilgili bir sürü soru soruldu hepsini belgelerle cevapladim ardindan reddettiler 28 eylulde de vize gorusmem var en kisa cozumu nasl yapabilirim ?
TransferGo'ya banka havalesi yaparken, TransferGo hesap sahibi ile paranın gönderildiği banka hesabı sahibi aynı kişi olmalı. Bu TransferGo'nun bir talimatı. Ben ödeme yaparken karşılaşmıştım bununla.

Örneğin; TransferGo hesabını kendi adınıza açıp, TransferGo'ya banka transferini babanızın banka hesabından yaparsanız, uyuşmazlık olur, ödeme kabul edilmeyebilir.