Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yurt Kira ve Depozito

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
canere.ztrk

Yurt Kira ve Depozito

Mesaj gönderen canere.ztrk » Prş Eyl 07, 2023 12:12 pm

Merhabalar Jena'dan yurttan kabul aldim ve yurdun depozito ve kirasini 1 ekimden 1 hafta once yatirin diyo ama banka hesabim falan yok transfergo dan falan turkiyedenmi yatirmam gerek?

isilwen

Re: Yurt Kira ve Depozito

Mesaj gönderen isilwen » Prş Eyl 07, 2023 8:15 pm

canere.ztrk yazdı: Prş Eyl 07, 2023 12:12 pm Merhabalar Jena'dan yurttan kabul aldim ve yurdun depozito ve kirasini 1 ekimden 1 hafta once yatirin diyo ama banka hesabim falan yok transfergo dan falan turkiyedenmi yatirmam gerek?
Açıklamalar kısmını doğru doldurduğunuz sürece hangi bankadan yatırdığınızın önemi yoktur, kesinti sıkıntı olmayacaksa türkiyedeki bankalardan swift yapabilirsiniz. Transfergo kullanmadım fikrim yok, garantiye almak için yurt ile mailleşmeniz daha iyi olur.

ebanri

Re: Yurt Kira ve Depozito

Mesaj gönderen ebanri » Cum Eyl 08, 2023 10:47 pm

Ben transfergo kullandım yurt ücreti için. Expatrio için de kullandım çok hızlı ve sorunsuz oldu aktarım işi. Siz de kullanabilirsiniz.