Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Şartlı kabulde vize problemi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
prost1

Şartlı kabulde vize problemi

Mesaj gönderen prost1 » Prş Ağu 10, 2023 1:02 am

Arkadaşlar forumda dolaşırken şu konulara rastladım ve çok tedirgin etti beni

viewtopic.php?t=11583
viewtopic.php?f=10&t=11585

Konsolosluklar hala ret vermek için böyle saçma sapan sebepler mi arıyor? Kampanya vb. başlatılmış bu olaylara dair bir çözüme varıldı mı hala bu kadar yüksek mi öğrencilere gelen ret oranları gerçekten endişelendim şu an son durumlar hakkında bilgisi olan var mı?

Başvurabileceğimiz en mantıklı konsolosluk hangi şehirde sizce? Diğerlerine göre daha rahat olan vb.

GroverK

Re: Şartlı kabulde vize problemi

Mesaj gönderen GroverK » Cum Eyl 01, 2023 8:40 am

prost1 yazdı: Prş Ağu 10, 2023 1:02 am Arkadaşlar forumda dolaşırken şu konulara rastladım ve çok tedirgin etti beni

viewtopic.php?t=11583

Konsolosluklar hala ret vermek için böyle saçma sapan sebepler mi arıyor? Kampanya vb. başlatılmış bu olaylara dair bir çözüme varıldı mı hala bu kadar yüksek mi öğrencilere gelen ret oranları gerçekten endişelendim şu an son durumlar hakkında bilgisi olan var mı?

Başvurabileceğimiz en mantıklı konsolosluk hangi şehirde sizce? Diğerlerine göre daha rahat olan vb.
Böyle bir sıkıntı varsa ben hiç burada bir üniye kaydolduğumdan bahsetmeyeyim
İstanbul 36f
02 Ağustos Başvuru
09 Ekim Atama
25 Ekim Randevu
30 Ekim Dijital İletim
3 Kasım Fiziksel İletim
28 Kasım Vize Gelişi

deutschequalitat

Mesaj gönderen deutschequalitat » Cum Eyl 01, 2023 1:09 pm

prost1 yazdı: Prş Ağu 10, 2023 1:02 am Arkadaşlar forumda dolaşırken şu konulara rastladım ve çok tedirgin etti beni

viewtopic.php?t=11583

Up

verluit

Mesaj gönderen verluit » Cum Eyl 01, 2023 1:27 pm

Yaşanan olayın üzerinden 5 yıl geçmiş. Bence geçerliliğini oldukça yitirmiş. Ben bir hafta önce Ankaradan A1 Goethe sertifikam ile aldım. 4 haftadan kısa sürdü ve konsolosluk ile hiç iletişime geçmedik.

prost1

Mesaj gönderen prost1 » Cum Eyl 01, 2023 2:09 pm

verluit yazdı: Cum Eyl 01, 2023 1:27 pm Yaşanan olayın üzerinden 5 yıl geçmiş. Bence geçerliliğini oldukça yitirmiş. Ben bir hafta önce Ankaradan A1 Goethe sertifikam ile aldım. 4 haftadan kısa sürdü ve konsolosluk ile hiç iletişime geçmedik.
Evet büyük ihtimalle geçerliliğini yitirmiştir. bu arada güzel işlemiş süreç hocam. NC puanınız kaçtı?