Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU Berlin Antragsformular

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
nevinn34

TU Berlin Antragsformular

Mesaj gönderen nevinn34 » Cum Tem 28, 2023 7:51 pm

Merhabalar, TU Berlin'e başvuru yaptım gerekli belgeleri yükledim ancak kafama takılan bir soru var. TU Berlin bizden mandatory questionsları doldurmamızı istiyor, bunları doldurdum tamam fakat soruları cevapladıktan sonra ortaya çıkan Application Form'u yani "Antragsformular" ı Dökümanlara yüklememize gerek var mı yoksa sadece soruları cevaplamamız yeterli mi? Bilen birisi aydınlatırsa çok sevinirim.

nevinn34

Re: TU Berlin Antragsformular

Mesaj gönderen nevinn34 » Cmt Tem 29, 2023 7:31 pm

nevinn34 yazdı: Cum Tem 28, 2023 7:51 pm Merhabalar, TU Berlin'e başvuru yaptım gerekli belgeleri yükledim ancak kafama takılan bir soru var. TU Berlin bizden mandatory questionsları doldurmamızı istiyor, bunları doldurdum tamam fakat soruları cevapladıktan sonra ortaya çıkan Application Form'u yani "Antragsformular" ı Dökümanlara yüklememize gerek var mı yoksa sadece soruları cevaplamamız yeterli mi? Bilen birisi aydınlatırsa çok sevinirim.

Antragsformuları gönderen var mıydı acaba My documents'a yyükleyip bilgilendirebilirmisiniz acaba :/

nursualtnk

Re: TU Berlin Antragsformular

Mesaj gönderen nursualtnk » Sal May 28, 2024 3:31 am

Bunun sonucu ne oldu acaba başvurunuzda sıkıntı yaşadınız mı