Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-assist inceleme süresi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
studyy

Uni-assist inceleme süresi

Mesaj gönderen studyy » Sal Tem 11, 2023 1:11 pm

Merhaba, uni-assist’ten Freie Universität için 27 Mayıs’ta başvuru ve ödeme yaptım ama hala belgelerim incelenmedi. Bu üniversite için daha erken başvurma şansım da yoktu başvuruları açık değildi. Ama uni-assist deadline’dan sonra başvurumu inceler ve eksik/hatalı belge varsa başvurum yanıyor çünkü bölüm NC.

Bu durumda olan başka kimler var veya yakın zamanda kimler geri dönüş aldı?

deutschequalitat

Re: Uni-assist inceleme süresi

Mesaj gönderen deutschequalitat » Sal Tem 11, 2023 2:03 pm

studyy yazdı: Sal Tem 11, 2023 1:11 pm Merhaba, uni-assist’ten Freie Universität için 27 Mayıs’ta başvuru ve ödeme yaptım ama hala belgelerim incelenmedi. Bu üniversite için daha erken başvurma şansım da yoktu başvuruları açık değildi. Ama uni-assist deadline’dan sonra başvurumu inceler ve eksik/hatalı belge varsa başvurum yanıyor çünkü bölüm NC.

Bu durumda olan başka kimler var veya yakın zamanda kimler geri dönüş aldı?
Yakında açıklanır sizinki de, ben sizden 5 gün önce başvuru yapmıştım 3 gün önce geldi benim sizinki de Max 2-3 güne gelir

esschenden

Mesaj gönderen esschenden » Cmt Tem 22, 2023 5:33 am

Merhaba bende sizin gibi ayni tariihlerde basvuru yaptim ama Uni assist belgelerimi incelemedi, acaba sizde bi gelisme var mi ? tesekkurler

studyy

Mesaj gönderen studyy » Cmt Tem 22, 2023 12:10 pm

esschenden yazdı: Cmt Tem 22, 2023 5:33 am Merhaba bende sizin gibi ayni tariihlerde basvuru yaptim ama Uni assist belgelerimi incelemedi, acaba sizde bi gelisme var mi ? tesekkurler
Başvurum 13 temmuzda incelendi, bence uni-assist‘e başvurunuzun durumunu sorun ben öyle yapmıştım birkaç gün sonra incelendi

esschenden

Mesaj gönderen esschenden » Cmt Tem 22, 2023 10:10 pm

Merhaba 4 gun once mesaj attim uni assist'in sayfasindan hala cevap bekliyorum bakalim ne diyecekler. Tesekkurler.

esschenden

Mesaj gönderen esschenden » Pzt Tem 24, 2023 5:36 pm

Bugun Uni assist sabah telefonla aramamdan sonra basvurumu inceledi.