Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU Darmstadt

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
babacoydo

TU Darmstadt

Mesaj gönderen babacoydo » Pzr Haz 25, 2023 7:03 am

Merhabalar,
Darmstadta başvuru yaptım ama eksik belge olduğu yönünde geri bildirim aldım fakat sitede bu belgelerin yükleneceği bir yer bulamadım yardımcı olur musunuz?

cactusjack

Re: TU Darmstadt

Mesaj gönderen cactusjack » Pzr Haz 25, 2023 9:08 am

babacoydo yazdı: Pzr Haz 25, 2023 7:03 am Merhabalar,
Darmstadta başvuru yaptım ama eksik belge olduğu yönünde geri bildirim aldım fakat sitede bu belgelerin yükleneceği bir yer bulamadım yardımcı olur musunuz?
hangi belgeler?

deutschequalitat

Mesaj gönderen deutschequalitat » Pzr Haz 25, 2023 11:26 am

babacoydo yazdı: Pzr Haz 25, 2023 7:03 am Merhabalar,
Merhaba, başvuruyu submitledikten sonra mi aldınız uyarıyı yoksa daha başvuruyu gondermediniz mi?

babacoydo

Mesaj gönderen babacoydo » Çrş Tem 05, 2023 9:20 pm

deutschequalitat yazdı: Pzr Haz 25, 2023 11:26 am Merhaba, başvuruyu submitledikten sonra mi aldınız uyarıyı yoksa daha başvuruyu gondermediniz mi?
gönderdikten 1 hafta sonra geldi. birçok yere mail attım belgemi kabul geldi teşekkürler.

zeyn_x

Mesaj gönderen zeyn_x » Prş Tem 06, 2023 1:08 am

Ben de geçen dönem başvuru yapmıştım. Bölümden bölüme farklılık gösteriyor mu emin değilim ama belgeleri fiziksel olarak ta istiyorlar. Benim başvuru oluşturduğum dönemde sayfaların hepsi açılmamıştı, yanlış hatırlamıyorsam başvuru süreci başladıktan bir kaç hafta sonra diğer sayfaları görebildim. Tam anlamıyla yanıt olmadı yüksek ihtimalle ama belki yine sistem yoğunluğu yüzünden görüntülenemeyen sayfalarda eksik bir yer var olabilir

deutschequalitat

Mesaj gönderen deutschequalitat » Prş Tem 06, 2023 1:11 pm

zeyn_x yazdı: Prş Tem 06, 2023 1:08 am Ben de geçen dönem başvuru yapmıştım. Bölümden bölüme farklılık gösteriyor mu emin değilim ama belgeleri fiziksel olarak ta istiyorlar. Benim başvuru oluşturduğum dönemde sayfaların hepsi açılmamıştı, yanlış hatırlamıyorsam başvuru süreci başladıktan bir kaç hafta sonra diğer sayfaları görebildim. Tam anlamıyla yanıt olmadı yüksek ihtimalle ama belki yine sistem yoğunluğu yüzünden görüntülenemeyen sayfalarda eksik bir yer var olabilir
Merhaba, kabul aldıktan sonra mi fiziksel istiyorlar yoksa kabul almak için de gerekli mi?

dolichenus

Mesaj gönderen dolichenus » Prş Tem 06, 2023 9:47 pm

TU Darmstadt'ta Informatik'e başvuracağım Türkiye'de lisans mezuniyetim var halihazırda ama lisans diplomamı nereye yüklemem gerekiyor çözemedim sistemde sadece 2-3 tane belge yüklenecek kısım var oralara da lise diploması ve kimlik kanıtı yükledim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

deutschequalitat

Mesaj gönderen deutschequalitat » Cum Tem 07, 2023 7:20 am

dolichenus yazdı: Prş Tem 06, 2023 9:47 pm TU Darmstadt'ta Informatik'e başvuracağım Türkiye'de lisans mezuniyetim var halihazırda ama lisans diplomamı nereye yüklemem gerekiyor çözemedim sistemde sadece 2-3 tane belge yüklenecek kısım var oralara da lise diploması ve kimlik kanıtı yükledim.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Pdf'leri birleştir, yani lise diploması + yks yerleştirme ikisini tek PDF te yap onu yükle hzb ye. Google a yaz pdf birleştir diye birsuru bedava site var

dolichenus

Mesaj gönderen dolichenus » Cum Tem 07, 2023 12:49 pm

deutschequalitat yazdı: Cum Tem 07, 2023 7:20 am Pdf'leri birleştir, yani lise diploması + yks yerleştirme ikisini tek PDF te yap onu yükle hzb ye. Google a yaz pdf birleştir diye birsuru bedava site var
Öyle yaptım çok teşekürler.
Belgeleri zaten online gönderdiğim için posta ile fiziksel göndermeme gerek yok değil mi?
Sistemde direkt şu belgeleri gönderin fiziksel olarak diye yazmıyor anlayamadım.

deutschequalitat

Mesaj gönderen deutschequalitat » Cum Tem 07, 2023 3:18 pm

dolichenus yazdı: Cum Tem 07, 2023 12:49 pm Öyle yaptım çok teşekürler.
Belgeleri zaten online gönderdiğim için posta ile fiziksel göndermeme gerek yok değil mi?
Sistemde direkt şu belgeleri gönderin fiziksel olarak diye yazmıyor anlayamadım.
Posta ile göndermenize gerek yok.