Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

anmeldung

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
dilanb

anmeldung

Mesaj gönderen dilanb » Pzt Haz 19, 2023 2:55 pm

Merhaba, Temmuz ortasında Almanya'ya taşınıyorum. Anmeldung terminini şimdiden alayim dedim ama her seferinde mailime gelen linke tıklayınca 'Leider konnte Ihr Termin nicht bestätigt werden' hatasını alıyorum. Sebebini bilen var mı?

hanzas

Re: anmeldung

Mesaj gönderen hanzas » Pzt Haz 19, 2023 3:31 pm

Sorun çok genel gözüküyor. Buradan tahmin yürütmek zor olacaktır. Başka bir cihaz ile tekrar denemeye çalışın. Verdiğiniz bilgileri kontrol edin. Sorun sizin tarafınızda olmayabilir. Eğer çözemezseniz, taşınacağınız şehirde Anmeldung ile ilgilenen Bürgeramtlara mail atın. İnternetten randevu almayı denediğinizi lakin işe yaramadığını söyleyin ve size xx-xx tarihleri arasında bir randevu verip veremeyeceklerini Almanca bir mail ile sorun.

aozkan09

Re: anmeldung

Mesaj gönderen aozkan09 » Sal Haz 20, 2023 3:10 pm

dilanb yazdı: Pzt Haz 19, 2023 2:55 pm Merhaba, Temmuz ortasında Almanya'ya taşınıyorum. Anmeldung terminini şimdiden alayim dedim ama her seferinde mailime gelen linke tıklayınca 'Leider konnte Ihr Termin nicht bestätigt werden' hatasını alıyorum. Sebebini bilen var mı?
Bremen'de Anmeldung termini sabah 8 de açılıyor sitede ve sadece o güne termin veriyorlar. Yani sonraki güne bile randevu vermiyorlar. Ve 10-15 dakikada doluyor terminler. Belki sizin orada da öyledir.