Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Belge teslimi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Berliner21

Belge teslimi

Mesaj gönderen Berliner21 » Sal Haz 20, 2023 1:04 pm

Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce telc c1 hochschule sınavına Berlin’de girdin ama belgemin 15.07 tarihine kadar yetişebileceğini bilmiyorum benim sorum şu , bütün belgelerimi yüklesem dil belgesini ayın 15 den sonra göndersem olur mu ? 6.08 tarihine kadar da oturuma gitmem lazım cevaplarsanız sevinirim

Berliner21

Re: Belge teslimi

Mesaj gönderen Berliner21 » Çrş Haz 21, 2023 2:07 pm

Berliner21 yazdı: Sal Haz 20, 2023 1:04 pm Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce telc c1 hochschule sınavına Berlin’de girdin ama belgemin 15.07 tarihine kadar yetişebileceğini bilmiyorum benim sorum şu , bütün belgelerimi yüklesem dil belgesini ayın 15 den sonra göndersem olur mu ? 6.08 tarihine kadar da oturuma gitmem lazım cevaplarsanız sevinirim
+

ozanesaglam

Re: Belge teslimi

Mesaj gönderen ozanesaglam » Çrş Haz 21, 2023 4:40 pm

Selam,
15 Temmuz'a kadar okuldaki bölüm için başvurduğuna KESİNLİKLE emin ol! Çok yüksek ihtimalle 15 Eylül'e kadar belgeleri gönderme vaktin olucak.
Okuldaki belli kişilere mail atarak öğrenebilirsin. Belgelerin son teslim tarihi ile başvuruların son teslim tarihi farklı oluyo genellikle.