Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kabul aldım mı?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
emirhan123

Kabul aldım mı?

Mesaj gönderen emirhan123 » Cum Haz 16, 2023 4:51 pm

Mailen böyle bir dönüş aldım
wir freuen uns Ihnen mitteilen zu dürfen, dass Sie im Studiengang
Elektrotechnik und Informationstechnik (Bachelorstudium mit dem Abschlussziel Bachelor 1 Fach) im Wintersemester 2023/24 zugelassen wurden! schnellstmöglichst

Bitte vergessen Sie nicht, uns in RWTHonline mitzuteilen, ob Sie den Studienplatz an der RWTH Aachen annehmen. Anderenfalls erlischt der Anspruch auf dieses Zulassungsangebot.

Bitte besuchen Sie umgehend Ihren Bewerberaccount: https://online.rwth-aachen.de.
Bitte prüfen Sie auch den Bescheid zu Ihrer Bewerbung, der weitere wichtige Informationen enthält (Im Status Ihres Bewerbungsantrags im Bereich "Zulassung").

Mit den besten Wünschen für ein erfolgreiches Studium

Ihr Studierendensekretariat / International Office
Ama testdafım 13 şartlı kabul mü yoksa kayıta kadar C1 belgesi mi istiyorlar

beratiki

Re: Kabul aldım mı?

Mesaj gönderen beratiki » Cum Haz 16, 2023 5:59 pm

Burda yazdığına göre kabul almışsınız. Şartlı kabul ile ilgili herhangi bir şey söylemiyor. Başvuru Portalında başvurunuzun durumu kontrol edin diyor. Orada da bir kontrol edin

barneystinson

Mesaj gönderen barneystinson » Cmt Eyl 09, 2023 1:52 pm

Ben de 2023/2024 kış dönemi için RWTH Aachen dan kabul aldım ancak başvuru yaparken TestDaf sınavına girmediğim için belgeyi yüklememiştim şimdi ise TestDaf sonucum 4,4,4,3 geldi. Bu sonuçla geçen sene okula kaydolup 1 sene içinde C1 sertifikası getirenler olmuştu. Bu sene için de böyle bir durum geçerli mi bilginiz var mı?

barneystinson

Mesaj gönderen barneystinson » Pzt Eyl 11, 2023 1:31 pm

emirhan123 yazdı: Cum Haz 16, 2023 4:51 pm Mailen böyle bir dönüş aldım
wir freuen uns Ihnen mitteilen zu dürfen, dass Sie im Studiengang
Elektrotechnik und Informationstechnik (Bachelorstudium mit dem Abschlussziel Bachelor 1 Fach) im Wintersemester 2023/24 zugelassen wurden! schnellstmöglichst

Bitte vergessen Sie nicht, uns in RWTHonline mitzuteilen, ob Sie den Studienplatz an der RWTH Aachen annehmen. Anderenfalls erlischt der Anspruch auf dieses Zulassungsangebot.

Bitte besuchen Sie umgehend Ihren Bewerberaccount: https://online.rwth-aachen.de.
Bitte prüfen Sie auch den Bescheid zu Ihrer Bewerbung, der weitere wichtige Informationen enthält (Im Status Ihres Bewerbungsantrags im Bereich "Zulassung").

Mit den besten Wünschen für ein erfolgreiches Studium

Ihr Studierendensekretariat / International Office
Ama testdafım 13 şartlı kabul mü yoksa kayıta kadar C1 belgesi mi istiyorlar

Selamlar TestDaf 13 belgenizle herhangi bir üniversiteye kayıt yaptırdınız mı? Geçen sene RWTH Aachen B2 dil belgesine sahip olan öğrencilere 1 sene içinde C1 dil belgesini vermek koşuluyla kayıt hakkı veriyordu ancak bu sene okula mail attığımda böyle bir durumun artık geçerli olmadığını söylediler.

emirhan123

Mesaj gönderen emirhan123 » Sal Eyl 12, 2023 2:14 pm

barneystinson yazdı: Pzt Eyl 11, 2023 1:31 pm Selamlar TestDaf 13 belgenizle herhangi bir üniversiteye kayıt yaptırdınız mı? Geçen sene RWTH Aachen B2 dil belgesine sahip olan öğrencilere 1 sene içinde C1 dil belgesini vermek koşuluyla kayıt hakkı veriyordu ancak bu sene okula mail attığımda böyle bir durumun artık geçerli olmadığını söylediler.
Bu Kural devam etse Rwth ya gidecektim ama dediğiniz gibi Korona zamanı olduğu için geçici süreliğine öyle yapılmış. Bende geri Thws ye kayıt yaptırdım

Rohat Ateş

Mesaj gönderen Rohat Ateş » Pzr Eyl 17, 2023 12:42 pm

İnşaat mühendisliği Lisansı için başvuracağım bende ama geçen sene bir arkadaşım 0 almancayla şartlı kabul aldı ancak şu an Rwth Aachenın sitesinden baktığımda şartlı kabul vermedikleri yazıyor konuyu tam olarak anlayamadım yardımcı olabilecek birileri varsa çok iyi olur