Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Perfekt Deutsch Dortmund ve Diğer Kurslar Hk.

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
minikmouse

Perfekt Deutsch Dortmund ve Diğer Kurslar Hk.

Mesaj gönderen minikmouse » Cum Kas 12, 2021 12:12 am

Herkese merhaba,

Perfekt Deutsch Dortmund'un online almanca kurslarına kayıt olmayı düşünüyorum. Bu kurs hakkındaki düşünceleriniz nelerdir diye danışmak istedim. Ayrıca başka online kurs önerileriniz de varsa alabilirim. Teşekkür ederim.

cmkcr

Re: Perfekt Deutsch Dortmund ve Diğer Kurslar Hk.

Mesaj gönderen cmkcr » Cmt Nis 23, 2022 11:43 am

Merhabalar bende araştırmalarım neticesinde genele baktığımda iyi bir kurs olarak gördüm. Kayıt olmayı düşünüyorum. Duisburgta LANES dil okulu var ikisi arasında seçim yapacağım.

KBerk

Mesaj gönderen KBerk » Cum Ara 09, 2022 6:06 pm

cmkcr yazdı: Cmt Nis 23, 2022 11:43 am Merhabalar bende araştırmalarım neticesinde genele baktığımda iyi bir kurs olarak gördüm. Kayıt olmayı düşünüyorum. Duisburgta LANES dil okulu var ikisi arasında seçim yapacağım.
Merhaba hangisine karar verdiniz acaba? Bende vize sürecini boş geçirmemek açısından online 1 kur almayı düşünüyorum

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cmt Ara 10, 2022 1:07 am

cmkcr yazdı: Cmt Nis 23, 2022 11:43 am Merhabalar bende araştırmalarım neticesinde genele baktığımda iyi bir kurs olarak gördüm. Kayıt olmayı düşünüyorum. Duisburgta LANES dil okulu var ikisi arasında seçim yapacağım.
Lanes e kayit yapan direk kayıt silmek istiyor orayi bence birkez daha düsünün ordaki calisanlar hatta hocalar kalitesiz. Her hocayi kastetmiyom ama her calisani kastedebilirim. Kaba ve kötü davranıyorlar dediklerini her gün duyuyoz.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Cezeri

Mesaj gönderen Cezeri » Cmt Ara 10, 2022 7:00 am

minikmouse yazdı: Cum Kas 12, 2021 12:12 am Herkese merhaba,

Perfekt Deutsch Dortmund'un online almanca kurslarına kayıt olmayı düşünüyorum. Bu kurs hakkındaki düşünceleriniz nelerdir diye danışmak istedim. Ayrıca başka online kurs önerileriniz de varsa alabilirim. Teşekkür ederim.
Genel olarak online kurs alan birçok arkadaşla tanışma fırsatım olmuştu ve ayrıca da Perfekt-Deutsch'tan alan kişilerle de konuşmuştum aynı şekilde önermemişlerdi online kursunu haberiniz olsun. Kurumlardan bağımsız olarak hepsinin ortak özelliği de, yüzyüze eğitimle aynı parayı ödüyoruz ama verim çok çok düşük diye yakınıyorlardı.
Ekstra ekleme: Yüzyüze eğitim için tavsiye isteyen arkadaşlar için yazıyorum. Forumda önceden de Dortmund için dil kursu önerisi isteyen arkadaşlar vardı, yüzyüze eğitim olarak gittiğim Perfekt Deutsch'u birkaç kere daha önermiştim, 2 kur gittim, disiplinli bir ders işleyişi var kursun memnun kaldım.

Pepawutz

Mesaj gönderen Pepawutz » Pzr Ara 11, 2022 7:04 am

Cezeri yazdı: Cmt Ara 10, 2022 7:00 am Genel olarak online kurs alan birçok arkadaşla tanışma fırsatım olmuştu ve ayrıca da Perfekt-Deutsch'tan alan kişilerle de konuşmuştum aynı şekilde önermemişlerdi online kursunu haberiniz olsun. Kurumlardan bağımsız olarak hepsinin ortak özelliği de, yüzyüze eğitimle aynı parayı ödüyoruz ama verim çok çok düşük diye yakınıyorlardı.
Ekstra ekleme: Yüzyüze eğitim için tavsiye isteyen arkadaşlar için yazıyorum. Forumda önceden de Dortmund için dil kursu önerisi isteyen arkadaşlar vardı, yüzyüze eğitim olarak gittiğim Perfekt Deutsch'u birkaç kere daha önermiştim, 2 kur gittim, disiplinli bir ders işleyişi var kursun memnun kaldım.

Merhaba ,

Dortmund’da Vhs kurumunu öneririm . Hem fiyatlar daha uygun hem de yüzyüze verilen eğitimler baya baya iyi . Saatlerde uygunluk var akşam isterseniz akşam kursları da yoğun .

ren155

Mesaj gönderen ren155 » Prş May 25, 2023 4:29 pm

Pepawutz yazdı: Pzr Ara 11, 2022 7:04 am Merhaba ,

Dortmund’da Vhs kurumunu öneririm . Hem fiyatlar daha uygun hem de yüzyüze verilen eğitimler baya baya iyi . Saatlerde uygunluk var akşam isterseniz akşam kursları da yoğun .
haftalık en az 18 saat içeren kursları var mı konsoloslugun kabul edebileceği şartlı kabul için