Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-Assist Olumlu Master başvurusu ve Universitenin Nihai Kararini Bekleme Sureci

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
bardamu

Uni-Assist Olumlu Master başvurusu ve Universitenin Nihai Kararini Bekleme Sureci

Mesaj gönderen bardamu » Prş May 11, 2023 7:26 pm

Herkese merhabalar arkadaslar!

Basliktan da yeterince anlasilabilecegi uzere, Master basvurum icin Uni-Assist"teki Evaluationum olumlu geldi ve universiteye belgelerimin yollanacagi soylendi. 15 Nisan"da yaptigim basvuruya 11 Mayis"ta cevap geldi.
Sorum ise, siradaki surec olan: universitenin basvurumu degerlendirme sureci.
Bilgisi ve tecrubesi olan arkadaslara sorum bu surecin ne kadar zaman alacagi, beni bu surecte nelerin bekledigi.

Simdiden herkese tesekkurler.

scal3549

Re: Uni-Assist Olumlu Master başvurusu ve Universitenin Nihai Kararini Bekleme Sureci

Mesaj gönderen scal3549 » Cum May 12, 2023 12:33 pm

bardamu yazdı: Prş May 11, 2023 7:26 pm Herkese merhabalar arkadaslar!

Basliktan da yeterince anlasilabilecegi uzere, Master basvurum icin Uni-Assist"teki Evaluationum olumlu geldi ve universiteye belgelerimin yollanacagi soylendi. 15 Nisan"da yaptigim basvuruya 11 Mayis"ta cevap geldi.
Sorum ise, siradaki surec olan: universitenin basvurumu degerlendirme sureci.
Bilgisi ve tecrubesi olan arkadaslara sorum bu surecin ne kadar zaman alacagi, beni bu surecte nelerin bekledigi.

Simdiden herkese tesekkurler.
19.11.2022 tarihinde Bachelor - Informatik için başvuru yaptım uni asist üzerinden 06.12.2022 tarihinde uni asist belgelerimi onayladı ve üniversiteye yolladığını söyledi üniversitede bana 10.01.2023 şartlı kabul belgemi yolladı süreç bu şekilde oldu benim umarım bu bilgiler yardımcı olur.

bardamu

Re: Uni-Assist Olumlu Master başvurusu ve Universitenin Nihai Kararini Bekleme Sureci

Mesaj gönderen bardamu » Cmt May 13, 2023 10:31 am

scal3549 yazdı: Cum May 12, 2023 12:33 pm 19.11.2022 tarihinde Bachelor - Informatik için başvuru yaptım uni asist üzerinden 06.12.2022 tarihinde uni asist belgelerimi onayladı ve üniversiteye yolladığını söyledi üniversitede bana 10.01.2023 şartlı kabul belgemi yolladı süreç bu şekilde oldu benim umarım bu bilgiler yardımcı olur.
Teşekkürler ilginize, bir fikir vermesi açısından çok önemliydi :)