Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Assist Belgedeki Yanlışlık

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
beyaz23

Uni Assist Belgedeki Yanlışlık

Mesaj gönderen beyaz23 » Cum May 12, 2023 8:00 pm

Merhabalar,
Uni assiste bilgilerimi girerken Adımı soyadıma,soyadımı da adıma yazmışım ve VPD belgesi oluşana kadar fark etmedim.VPD belgemde de böyle yazıyor.Bu düzeltilebilir mi yoksa başvurum iptal mi olur?

Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

bardamu

Re: Uni Assist Belgedeki Yanlışlık

Mesaj gönderen bardamu » Cmt May 13, 2023 10:35 am

beyaz23 yazdı: Cum May 12, 2023 8:00 pm Merhabalar,
Uni assiste bilgilerimi girerken Adımı soyadıma,soyadımı da adıma yazmışım ve VPD belgesi oluşana kadar fark etmedim.VPD belgemde de böyle yazıyor.Bu düzeltilebilir mi yoksa başvurum iptal mi olur?

Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
Merhaba, başvurduğunuz üniversitenin ilgili birimine durumu bildirirseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca Uni-Assist bir sorununuz olduğunda yardımcı oluyor, siteleri üzerinden kendilerine de durumu bildirip durumu daha iyi öngörebilirsiniz.

beyaz23

Re: Uni Assist Belgedeki Yanlışlık

Mesaj gönderen beyaz23 » Çrş May 17, 2023 10:06 pm

bardamu yazdı: Cmt May 13, 2023 10:35 am Merhaba, başvurduğunuz üniversitenin ilgili birimine durumu bildirirseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca Uni-Assist bir sorununuz olduğunda yardımcı oluyor, siteleri üzerinden kendilerine de durumu bildirip durumu daha iyi öngörebilirsiniz.
Merhaba dediğiniz gibi yaptım ve üni-assist düzelterek yenisini gönderdi.Teşekkür ederim