Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

36F Sonrası

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
aozkan09

36F Sonrası

Mesaj gönderen aozkan09 » Çrş May 10, 2023 9:08 pm

Merhaba

Almanya'ya 36F ile yani dil kursu sonrası master yapmak üzere şartlı kabul ile gittikten sonraki süreç için bir sorum vardı.

36F ile gidip, dil seviyesini C1'e tamamladıktan sonra, denklik alıp, alanımda bir işe girmem mümkün mü? Yani benim istediğim, gidip C1'e tamamlayıp direkt kendi alanımda bir işe girmek, master yapmak da istemiyorum böyle bir imkanım varsa. Vize türü nasıl değişiyor, oturumu nasıl değiştiriyoruz vs. böyle bir şey mümkün mü?

celinelita

Re: 36F Sonrası

Mesaj gönderen celinelita » Prş May 11, 2023 10:48 am

aozkan09 yazdı: Çrş May 10, 2023 9:08 pm Merhaba

Almanya'ya 36F ile yani dil kursu sonrası master yapmak üzere şartlı kabul ile gittikten sonraki süreç için bir sorum vardı.

36F ile gidip, dil seviyesini C1'e tamamladıktan sonra, denklik alıp, alanımda bir işe girmem mümkün mü? Yani benim istediğim, gidip C1'e tamamlayıp direkt kendi alanımda bir işe girmek, master yapmak da istemiyorum böyle bir imkanım varsa. Vize türü nasıl değişiyor, oturumu nasıl değiştiriyoruz vs. böyle bir şey mümkün mü?
viewtopic.php?f=53&t=1225 bu başlığı bi araştırın bence