Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

GLS Berlin Hakkında

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Alifer_

GLS Berlin Hakkında

Mesaj gönderen Alifer_ » Pzt May 01, 2023 4:53 pm

Bu arkadaşlar vize davetiye mektubu diye bir şey yolluyorlarmış, benim de zamanım kısıtlı belirli bir ücret karşılığında hızlı yolluyorlar gerekirse onu seçeceğim. Bu konuda bilgisi olan var mı lütfen?

ekintzi

Re: GLS Berlin Hakkında

Mesaj gönderen ekintzi » Pzt May 01, 2023 6:22 pm

Alifer_ yazdı: Pzt May 01, 2023 4:53 pm Bu arkadaşlar vize davetiye mektubu diye bir şey yolluyorlarmış, benim de zamanım kısıtlı belirli bir ücret karşılığında hızlı yolluyorlar gerekirse onu seçeceğim. Bu konuda bilgisi olan var mı lütfen?
merhaba nerede gördünüz onu? site icerisinde yani?
izmir 36f
28agustos vize görüsmesi
28eylül dijital iletim
29eylül ek evrak istendi
ek evrak gönderimi 5ekim
vize gelis 26ekim
berlin/b1 goethe

Alifer_

Re: GLS Berlin Hakkında

Mesaj gönderen Alifer_ » Pzt May 01, 2023 6:28 pm

ekintzi yazdı: Pzt May 01, 2023 6:22 pm merhaba nerede gördünüz onu? site icerisinde yani?
https://www.gls-german-courses.de/book- ... erlin.html kısmından ilerliyorum. Extras kısmına gelince visa service diye bir şey var, orada geçiyor. Üstüne basınca pasaport numarası istiyor ve vize başvurusu için davetiye olduğunu beyan ediyor. Bu dil kursuna katılan var mı? Memnunlar mı?