Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uniassist motivasyon mektubu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Ahmet52

Uniassist motivasyon mektubu

Mesaj gönderen Ahmet52 » Pzr Nis 23, 2023 9:59 am

Merhaba, Master basvurusu yapmak istiyorum ama takıldığım bir yer var.

Uniassist'e evrakları sisteme tek bir sekilde yüklüyoruz ama ben her okula farkli motivasyon mektubu yazmak istiyorum. Bu durumda motivasyon mektubunu nasil yüklemeliyim, uniassist hangi mektubu nereye yazdigimi nasil anlayacak?

isilwen

Re: Uniassist motivasyon mektubu

Mesaj gönderen isilwen » Çrş Nis 26, 2023 11:48 pm

Ahmet52 yazdı: Pzr Nis 23, 2023 9:59 am Merhaba, Master basvurusu yapmak istiyorum ama takıldığım bir yer var.

Uniassist'e evrakları sisteme tek bir sekilde yüklüyoruz ama ben her okula farkli motivasyon mektubu yazmak istiyorum. Bu durumda motivasyon mektubunu nasil yüklemeliyim, uniassist hangi mektubu nereye yazdigimi nasil anlayacak?
Emin olarak bilmemekle birlikte, birkaç yerde okumuştum sanırım. Her üni başvurunuz için tek tek belgelerinizi inceliyor Uni-assist. Her motivasyon mektubunuzu yüklerken hangi üniye gönderilecekse onun ismi ile birlikte dosyayı isimlendirirseniz gerekli üniye gönderirler diye tahmin ediyorum.