Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize randevu tarihini erteleme

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Bekop

Vize randevu tarihini erteleme

Mesaj gönderen Bekop » Sal Mar 28, 2023 4:21 pm

Arkadaşlar merhaba, benim vize randevu tarihim çıktı ancak ertelemek zorunda kalacağım sanırım para henüz hazır olmadığı için. Peki ne yapmam gerekiyor? Ertelemem mi gerekiyor yoksa görüşmeye gidip sonradan mı eksik belgemi tamamlamam gerekiyor? (Böyle bir şey var mı tabii bilmiyorum.)

scamble

Re: Vize randevu tarihini erteleme

Mesaj gönderen scamble » Sal Mar 28, 2023 5:51 pm

Evet eksik olarak kalıp ardından tamamlanabilir. Ben 17.03.2023 tarihinde girdim vizeye ve bugün eksik evrak maili geldi ( yine aynı belge benim der sperrkonto eksikti) ve bana 1 ay içinde belgeyi tamamlayın eğer süre yetmezse ek süre isteyebilirsiniz bir müddet daha vakit veririz demişler kısaca. Yani ek süre falan da alsan 7 hafta ya da 2 ay gibi bir süren olur tamamlamaya.

Bekop

Mesaj gönderen Bekop » Cum Mar 31, 2023 12:08 pm

scamble yazdı: Sal Mar 28, 2023 5:51 pm Evet eksik olarak kalıp ardından tamamlanabilir. Ben 17.03.2023 tarihinde girdim vizeye ve bugün eksik evrak maili geldi ( yine aynı belge benim der sperrkonto eksikti) ve bana 1 ay içinde belgeyi tamamlayın eğer süre yetmezse ek süre isteyebilirsiniz bir müddet daha vakit veririz demişler kısaca. Yani ek süre falan da alsan 7 hafta ya da 2 ay gibi bir süren olur tamamlamaya.
Çok teşekkür ederim. Peki direkt ertelesem nasıl olur? Süreç daha da mı uzar?

scamble

Mesaj gönderen scamble » Cmt Nis 01, 2023 1:53 am

Bekop yazdı: Cum Mar 31, 2023 12:08 pm Çok teşekkür ederim. Peki direkt ertelesem nasıl olur? Süreç daha da mı uzar?
evet ertelediğinizde tekrardan randevu atanma sürecine giriyor diye biliyorum.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Nis 01, 2023 2:16 am

Burdan devam lütfen:

viewtopic.php?f=7&t=15833
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kilitli