Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tekrar Giriste Sorun Olurmu?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
adzeson

Mesaj gönderen adzeson » Pzr Oca 24, 2010 7:53 am

Merhaba,

Bende suan 7 Mayis 2010 tarihine kadar gecerli oturum izni var. Suan amerikadayim ve 10 subatta almanyaya donecegim.
Elimdeki oturum izniyle sorunsuz giris yapabilecekmiyim? Almanyadan ayrilmadan once (16 Agustos 2009\'da ayrildim) yabancilar dairesine gidip sormustum ve 6 ay yurtdisinda kalabilirsin 6 aydan once tekrar giris yapabilecegimi soylemislerdi. Yine tam olarak emin olmak istiyorum. Benim donus tarihim olan 10 subatta tam olarak 6 aydan birkac gun once donmus olacagim. Gorus ve bilgilerinizi bekliyorum. Tesekkurler. Murat.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 24, 2010 1:33 pm

6 ayi gecmedigin icin sorun olmaz madem oyle demisler.

adzeson

Mesaj gönderen adzeson » Pzt Oca 25, 2010 7:48 am

peki benim ne kadar sureyle yurtdisinda kaldigimi nerden anliyorlar? pasaportuma cikarken cikis yapti seklinde bir damga basmadilar. Daha once almanyaya gittigimde Turkiyeye donusumde cikis yapti seklinde damga basmislardi. Bu seferki cikisimda yapmadilar oyle birsey. Nasil anliyorlar acaba?

snnstn

Mesaj gönderen snnstn » Pzt Oca 25, 2010 1:09 pm

evet pasaporta basilan damgalardan cikiyor.

bindokuzyuzuc

Mesaj gönderen bindokuzyuzuc » Pzt Eki 11, 2010 12:32 pm

bende birsey sormak istiyorum 3 aylik turist vizesiyle giris cikis yapilabiliniyor mu ?

ybrk

Mesaj gönderen ybrk » Çrş Eki 13, 2010 12:06 am

[quote]sevea tarafindan yazilan metin:
bende birsey sormak istiyorum 3 aylik turist vizesiyle giris cikis yapilabiliniyor mu ?[/quote]

basvururken giris-cikis talebini formda belirtmen lazim.
Tek giris veya coklu giris gibi bir secenek olmasi lazim turistik vize formunda.

Gerci bazen tek giris isaretledigimde bile bana coklu vermislerdi ama hic birden fazla giris-cikis denememistim.