Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TestDaf TDN3 Üniversitesi/Hochschule Önerisi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Xersz

TestDaf TDN3 Üniversitesi/Hochschule Önerisi

Mesaj gönderen Xersz » Sal Oca 10, 2023 2:32 am

Merhabalar,
Geçen birkaç gün öncesinde TestDAF'a girdim ve TDN3 belgesi alabileceğimi ön görüyorum(13-14 Puan civarında). TDN3 belgesi ile kabul alabileceğim birkaç okul buldum. Technische Hochschule Deggendorf, THWS gibi... Sizin de bildiğiniz önerebileceğiniz yerler var mıdır? Varsa neresidir? Maddi durumum çok iyi olmadığından genel olarak okuyup hem çalışabileceğim yerleri tercih edeceğim. Şehrin iş imkanı olması çok önemli. Alternatif önerileriniz varsa onları dinlemeye de açığım.
Dipnot: Türkiye'de de mühendislik okuyorum. Mühendislik, informatik gibi bölümleri içerisinde barındıran üniversiteler/Hochschuleler olursa sevinirim.

Çok teşekkür ederim.

Emirhan35

Re: TestDaf TDN3 Üniversitesi/Hochschule Önerisi

Mesaj gönderen Emirhan35 » Sal Oca 10, 2023 10:33 am

Üni bayreuth, hs koblenz

Xersz

Mesaj gönderen Xersz » Sal Oca 10, 2023 1:09 pm

Emirhan35 yazdı: Sal Oca 10, 2023 10:33 am Üni bayreuth, hs koblenz
Çok teşekkür ederim. Tercih listeme ekledim.

bussetepe

Mesaj gönderen bussetepe » Sal Oca 10, 2023 3:50 pm

Uni Passau , Hochschule Mainz, Uni Leuphana var şuan aklımda. Ama bir çok üniversite mühendislik bölümünde TDN 12 ye kadar kabul verdiği için kabul alma şansınız yüksek.

Xersz

Mesaj gönderen Xersz » Çrş Oca 11, 2023 10:54 pm

bussetepe yazdı: Sal Oca 10, 2023 3:50 pm Uni Passau , Hochschule Mainz, Uni Leuphana var şuan aklımda. Ama bir çok üniversite mühendislik bölümünde TDN 12 ye kadar kabul verdiği için kabul alma şansınız yüksek.
Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Benim için çok değerli... Tercih listeme ekledim.