Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bremen'de Wg arıyorum!1

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
animalover

Bremen'de Wg arıyorum!1

Mesaj gönderen animalover » Cum Eyl 23, 2022 3:36 pm

Ekim ayında Bremen'e gideceğim ama maalesef hala kalacak bir yer bulamadım. Wg gesucht ve Ebay harici ilanlara bakabileceğim herhangi bir yer ya da site var mı? şimdiden teşekkürler..

bestek

Re: Bremen'de Wg arıyorum!1

Mesaj gönderen bestek » Cum Eyl 23, 2022 10:09 pm

animalover yazdı: Cum Eyl 23, 2022 3:36 pm Ekim ayında Bremen'e gideceğim ama maalesef hala kalacak bir yer bulamadım. Wg gesucht ve Ebay harici ilanlara bakabileceğim herhangi bir yer ya da site var mı? şimdiden teşekkürler..
Merhaba, ben ek olarak https://www.immobilienscout24.de ve https://www.immowelt.de den de bakiyorum, belki isinize yarar.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Eyl 23, 2022 11:09 pm

animalover yazdı: Cum Eyl 23, 2022 3:36 pm Ekim ayında Bremen'e gideceğim ama maalesef hala kalacak bir yer bulamadım. Wg gesucht ve Ebay harici ilanlara bakabileceğim herhangi bir yer ya da site var mı? şimdiden teşekkürler..
Bazi arkadaslar her sehrin kalacak yer icin facebook gruplari oldugundanbahsetmistiler ve ilaveten Airbnb den de bakabilirsiniz. Ebay iyice inceleyin bazi arkadaslar ordan buldular ev.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

melisatepedelen

Mesaj gönderen melisatepedelen » Pzr Eki 02, 2022 5:35 pm

Bende Bremende Wg arıyorum eğer bulduysanız burdan bilgi verebilirmisiniz ?

ufukyildiz

Mesaj gönderen ufukyildiz » Pzr Ara 25, 2022 12:58 pm

Merhabalar,

Şubat ayında bende Bremen'de olacağım. Aranızda bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ?