Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg Essen Uni Ders Listesi

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
KBerk

Duisburg Essen Uni Ders Listesi

Mesaj gönderen KBerk » Pzt Ara 12, 2022 11:00 am

Herkese merhaba. 21 Aralıkta vize görüşmem var. Elektrotechnik und Informationstechnik (Vertiefung Eingebettete Systeme) bölümünden master için şartlı kabul aldım. Fakat okulun websitesinde hackerlar yüzünden hala sorun var ve düzeltilmedi. Vize görüşmesinde de hangi dersleri alacaksın tarzı sorular geliyor. Buradan daha önce kabul alan veya şuan okuyanlar ders listesi, ders programı gibi bişey varsa ona nasıl ulaşabileceğimi söyleyebilir mi?

Computer_Berkay

Re: Duisburg Essen Uni Ders Listesi

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Ara 12, 2022 5:37 pm

KBerk yazdı: Pzt Ara 12, 2022 11:00 am Herkese merhaba. 21 Aralıkta vize görüşmem var. Elektrotechnik und Informationstechnik (Vertiefung Eingebettete Systeme) bölümünden master için şartlı kabul aldım. Fakat okulun websitesinde hackerlar yüzünden hala sorun var ve düzeltilmedi. Vize görüşmesinde de hangi dersleri alacaksın tarzı sorular geliyor. Buradan daha önce kabul alan veya şuan okuyanlar ders listesi, ders programı gibi bişey varsa ona nasıl ulaşabileceğimi söyleyebilir mi?
Su an icin maalesef cok zor bu Semester da böyle bitecek gibi gözüküyor. Su an okuyup veya önceden okuyan biri Studienverlauf veya Modulhandbuch gönderebilirse anca ama oda düsük ihtimal buraya bel baglamayin bence Google bir seyler yazip Studis.de vb. yerlerden belki ögrenirsiniz orda baslik acip 😁
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Mesaj gönderen Informatiker » Pzt Ara 12, 2022 9:00 pm

Fakülteye email atip durumu aciklayip PDF olarak göndermelerini rica edebilirsin. Genelde yardimci oluyor üniversiteler böyle durumlarda.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Ara 12, 2022 10:07 pm

Informatiker yazdı: Pzt Ara 12, 2022 9:00 pm Fakülteye email atip durumu aciklayip PDF olarak göndermelerini rica edebilirsin. Genelde yardimci oluyor üniversiteler böyle durumlarda.
E-Mailler e erisim de yok su an. Biz ögrenciler bile kullanamiyoz :lol:

KBerk

Mesaj gönderen KBerk » Sal Ara 13, 2022 10:04 am

Teşekkür ederim cevaplar için. Okula da mail attım ama onlarında hiçbirşeye erişimi yokmuş. Kimse yardımcı olamadı. Google'dan artık ne bulursam :)

ck001

Mesaj gönderen ck001 » Sal Ara 13, 2022 6:12 pm

"Studydrive" diye bir forum sitesi var almanyada ögrencilerin kullandigi. O sitede hesap olusturup universiteni ve bölümünü secebilirsin. Sitede handi dersleri aldigini görebiliyor olman lazim, En kötü ihtimalle forum sayafsinda diger ögrencilerin hangi dersleri aldigini sorarsin.

KBerk

Mesaj gönderen KBerk » Çrş Ara 14, 2022 12:05 am

ck001 yazdı: Sal Ara 13, 2022 6:12 pm "Studydrive" diye bir forum sitesi var almanyada ögrencilerin kullandigi. O sitede hesap olusturup universiteni ve bölümünü secebilirsin. Sitede handi dersleri aldigini görebiliyor olman lazim, En kötü ihtimalle forum sayafsinda diger ögrencilerin hangi dersleri aldigini sorarsin.
Çok teşekkür ederim. İlerisi içinde güzel bir kaynak öğrenmiş oldum.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Ara 14, 2022 12:33 am

KBerk yazdı: Çrş Ara 14, 2022 12:05 am Çok teşekkür ederim. İlerisi içinde güzel bir kaynak öğrenmiş oldum.
Evet ben de kullaniyorum uygulamasi da var hatta. Bazi dersler icin özellikle Studydrive olmadan gecmek cok zor olurdu. Studium a baslar baslamaz hesap acin.

KBerk

Mesaj gönderen KBerk » Çrş Ara 14, 2022 10:52 am

Computer_Berkay yazdı: Çrş Ara 14, 2022 12:33 am Evet ben de kullaniyorum uygulamasi da var hatta. Bazi dersler icin özellikle Studydrive olmadan gecmek cok zor olurdu. Studium a baslar baslamaz hesap acin.
Anladım teşekkür ettim. Bu tarz uygulamalardan destek almak şart bende kesin kullanacağım :)