Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Goethe Online Blended Learning kursu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
dilanb

Goethe Online Blended Learning kursu

Mesaj gönderen dilanb » Pzt Eki 31, 2022 5:57 pm

Herkese merhaba, Goethe'nin online blended kursunu alan var mı hiç? Bu tarz online kurs alanların olumlu ya da olumsuz yorumlarını öğrenmek isterim

Emirhan35

Re: Goethe Online Blended Learning kursu

Mesaj gönderen Emirhan35 » Pzt Eki 31, 2022 6:15 pm

dilanb yazdı: Pzt Eki 31, 2022 5:57 pm Herkese merhaba, Goethe'nin online blended kursunu alan var mı hiç? Bu tarz online kurs alanların olumlu ya da olumsuz yorumlarını öğrenmek isterim
7 ay kursu almış biri olarak zorunda kaldığım için aldım. Çok iyi bir eğitimi yoktu bence idare eder diyebilirim ama ilk kurlar güzeldi ve haftada toplam 3 saat çok az bir süre sizin kendinizin çok çok daha fazlasını yapmanız lazım. A2.den c1.1 e kadar aldım. A2- b1 güzeldi b2 orta ve c1 olmasada olurdu benim için

dilanb

Mesaj gönderen dilanb » Pzt Eki 31, 2022 7:53 pm

Emirhan35 yazdı: Pzt Eki 31, 2022 6:15 pm 7 ay kursu almış biri olarak zorunda kaldığım için aldım. Çok iyi bir eğitimi yoktu bence idare eder diyebilirim ama ilk kurlar güzeldi ve haftada toplam 3 saat çok az bir süre sizin kendinizin çok çok daha fazlasını yapmanız lazım. A2.den c1.1 e kadar aldım. A2- b1 güzeldi b2 orta ve c1 olmasada olurdu benim için
Yüz yüze kursların kontenjanları hemen dolduğu için bu kurslara bakıyorum da teşekkür ederim

Emirhan35

Mesaj gönderen Emirhan35 » Pzt Eki 31, 2022 8:18 pm

dilanb yazdı: Pzt Eki 31, 2022 7:53 pm Yüz yüze kursların kontenjanları hemen dolduğu için bu kurslara bakıyorum da teşekkür ederim
online kursu alınca materyalleri de veriyorlar onlar baya faydaylı + kendi sitesinde ödevlendirmelerde oluyor bunlarda baya uğraştırıyor ve bence güzel öğretiyor

mrsutcu

Mesaj gönderen mrsutcu » Sal Kas 01, 2022 12:03 am

Ben A1.2-A2.2 arasını aldım. Gayet verimli geçtiğini söyleyebilirim. Haftada 4 gün , ders süresi 1.5 saat. Online portalda verilen ödevler var, dinleme-okuma-konuşma-yazma alanlarında bir sürü alıştırmalar var. Ayrıca derste grupça da ödevler yapılıyor, konuşma pratiğini bu sayede geliştirebiliyorsunuz. Ben tavsiye edebilirim.