Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Rundfunkbeitrag

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
eylla

Rundfunkbeitrag

Mesaj gönderen eylla » Prş Eki 27, 2022 9:23 pm

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir ay önce eve çıktım ve geçen hafta da belediyeye ikametimi bildirdim. Henüz Rundfunkbeitrag için posta gelmedi. Yaklaşık ne kadar süre içinde gelir? Geciken süre için ceza ödemek istemiyorum. Ve bu ücreti nasıl ödeyebilirim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Rundfunkbeitrag

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 28, 2022 11:06 am

Kagit gelmedikce ceza ödemezsiniz merak etmeyin. 1 ay icinde gelir.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Eki 28, 2022 7:19 pm

eylla yazdı: Prş Eki 27, 2022 9:23 pm Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir ay önce eve çıktım ve geçen hafta da belediyeye ikametimi bildirdim. Henüz Rundfunkbeitrag için posta gelmedi. Yaklaşık ne kadar süre içinde gelir? Geciken süre için ceza ödemek istemiyorum. Ve bu ücreti nasıl ödeyebilirim?
Artık 3 aylık gönderiyorlar ve 3 ayinkini ödüyorsun. Ceza gelmez arada 6 ay 1 yil gibi süre gecmemisse. Ben 2 3 ay ödememistim ceza gelmeden ödedim. Kagitta da ne zaman ödemelisiniz yaziyor o tarihte ödemeyi yapmaniz lazim genelde bi 15 20 gün sonra istiyorlar ödenmesini.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

yagmurozdemir

Mesaj gönderen yagmurozdemir » Pzr Eki 30, 2022 11:23 pm

eylla yazdı: Prş Eki 27, 2022 9:23 pm Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir ay önce eve çıktım ve geçen hafta da belediyeye ikametimi bildirdim. Henüz Rundfunkbeitrag için posta gelmedi. Yaklaşık ne kadar süre içinde gelir? Geciken süre için ceza ödemek istemiyorum. Ve bu ücreti nasıl ödeyebilirim?
bana 3-4 ay gelmedi sonra ben internet sitesinden kendim kayıt oldum totalde 5 ay sonra geldi ceza da ödemedim 6 aylık süre toplamını ödemiştim