Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg essen sartli kabul hk

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
evcini

Duisburg essen sartli kabul hk

Mesaj gönderen evcini » Cum Eki 28, 2022 8:25 pm

Merhaba arkadaşlar ben mayis ayında basvuru yaptım basvuru ekraninda halen in vorbereitung olarak görünüyor 2 kez mail attım.Cok yoğun başvuru var lütfen sabırlı olun en kisa sürede dönüş sağlanacaktır diye cevap döndüler.
Acaba sureci bu sekilde olan varmi
Artik kendimden şüpheye düştüm basvuruyu mu beceremedim acaba diye.

Sibelikole

Re: Duisburg essen sartli kabul hk

Mesaj gönderen Sibelikole » Cum Eki 28, 2022 10:10 pm

evcini yazdı: Cum Eki 28, 2022 8:25 pm Merhaba arkadaşlar ben mayis ayında basvuru yaptım basvuru ekraninda halen in vorbereitung olarak görünüyor 2 kez mail attım.Cok yoğun başvuru var lütfen sabırlı olun en kisa sürede dönüş sağlanacaktır diye cevap döndüler.
Merhaba, ben de Haziran ayında başvuru yapmıştım ancak halen beklemedeyim. Bir ay önce başvurum In Bearbeitung olarak değişti. Eylül ayının başında benden farklı bir bölüme başvuru yapan arkadaşımın sonucu geldi mesela. Siz hangi bölüme başvuru yapmıştınız?

dodurgalı11

Mesaj gönderen dodurgalı11 » Cum Eki 28, 2022 11:21 pm

Bende Agustos sonu gibi Makina Mühendisliği master için basvurmuştum ve eylül 15 de kabul mektubum gelmişti

evcini

Mesaj gönderen evcini » Cum Eki 28, 2022 11:51 pm

Sibelikole yazdı: Cum Eki 28, 2022 10:10 pm Merhaba, ben de Haziran ayında başvuru yapmıştım ancak halen beklemedeyim. Bir ay önce başvurum In Bearbeitung olarak değişti. Eylül ayının başında benden farklı bir bölüme başvuru yapan arkadaşımın sonucu geldi mesela. Siz hangi bölüme başvuru yapmıştınız?
Merhaba işletme mezunuyum isletme-enerji ve finans bölümüne basvuru yapmıştım

evcini

Mesaj gönderen evcini » Cum Eki 28, 2022 11:51 pm

dodurgalı11 yazdı: Cum Eki 28, 2022 11:21 pm Bende Agustos sonu gibi Makina Mühendisliği master için basvurmuştum ve eylül 15 de kabul mektubum gelmişti
Hayırlı olsun darısı başımıza

Sergenp

Mesaj gönderen Sergenp » Cmt Eki 29, 2022 12:35 am

evcini yazdı: Cum Eki 28, 2022 8:25 pm Merhaba arkadaşlar ben mayis ayında basvuru yaptım basvuru ekraninda halen in vorbereitung olarak görünüyor 2 kez mail attım.Cok yoğun başvuru var lütfen sabırlı olun en kisa sürede dönüş sağlanacaktır diye cevap döndüler.
Merhaba ben önlisans mezunuyum herhangi bir dil belgem vs bulunmamakta pasaport önlisans diploma ve transkript ve lise diplomam ile başvuru yaptım 2 eylülde 4 ekimde şartlı kabulum geldi bölüm inşaat mühendisliği

evcini

Mesaj gönderen evcini » Cmt Eki 29, 2022 11:10 am

Sergenp yazdı: Cmt Eki 29, 2022 12:35 am Merhaba ben önlisans mezunuyum herhangi bir dil belgem vs bulunmamakta pasaport önlisans diploma ve transkript ve lise diplomam ile başvuru yaptım 2 eylülde 4 ekimde şartlı kabulum geldi bölüm inşaat mühendisliği
Cok iyiymis masallah acaba benim basvurummu sorunlu anlamadim

evcini

Mesaj gönderen evcini » Prş Kas 10, 2022 8:36 am

arkadaşlar ben başvuruyu yapamamışım sanırı.2 çocuk var bende onlar yanımdayken yanlış yapmışım bişeyleri sanırım.
bana essen için yardımcı olabilirmisiniz acaba sitede nasıl başvuru yapabileceğime dair

balirem

Mesaj gönderen balirem » Prş Kas 10, 2022 8:05 pm

dodurgalı11 yazdı: Cum Eki 28, 2022 11:21 pm Bende Agustos sonu gibi Makina Mühendisliği master için basvurmuştum ve eylül 15 de kabul mektubum gelmişti
Merhaba bende ude'ye makina mühendisliği için master başvurusu yapmayı planlıyorum. Birkaç sorum olucaktı, mail adresinizi paylaşabilirseniz danışabilmeyi çok isterim

dodurgalı11

Mesaj gönderen dodurgalı11 » Prş Kas 10, 2022 9:31 pm

balirem yazdı: Prş Kas 10, 2022 8:05 pm Merhaba bende ude'ye makina mühendisliği için master başvurusu yapmayı planlıyorum. Birkaç sorum olucaktı, mail adresinizi paylaşabilirseniz danışabilmeyi çok isterim
Tabi sorabilirsiniz.
mal@gmail.com

erogluslh

Mesaj gönderen erogluslh » Pzr Oca 01, 2023 3:27 pm

Sergenp yazdı: Cmt Eki 29, 2022 12:35 am Merhaba ben önlisans mezunuyum herhangi bir dil belgem vs bulunmamakta pasaport önlisans diploma ve transkript ve lise diplomam ile başvuru yaptım 2 eylülde 4 ekimde şartlı kabulum geldi bölüm inşaat mühendisliği
Hocam merhaba, ben de inşaat mühendisliği lisans mezunu olucam 1ay içinde. Aynı şekilde yüksek lisans şartlı kabul için almanyadaki üniversitelere başvuruyorum. acaba şartlı kabulü hangi üniversiteden aldınız?

mimariçe

Mesaj gönderen mimariçe » Pzr Oca 01, 2023 5:01 pm

Arkadaşlar ben duisburg-essen in sitesine giremiyorum. Sanırım hacklenmiş. Belgelerimi de yüklemiştim kendi portalına ama göndermemiştim. Üniversitenin mail adresleri çalışıyor mu? Mail atmam gerekiyor ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan yada son zamanlarda mail atan dönüş alanlar bana mail adresi yazabilir mi rica etsem

fireside

Mesaj gönderen fireside » Pzt Oca 02, 2023 1:07 am

mimariçe yazdı: Pzr Oca 01, 2023 5:01 pm Arkadaşlar ben duisburg-essen in sitesine giremiyorum. Sanırım hacklenmiş. Belgelerimi de yüklemiştim kendi portalına ama göndermemiştim. Üniversitenin mail adresleri çalışıyor mu? Mail atmam gerekiyor ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan yada son zamanlarda mail atan dönüş alanlar bana mail adresi yazabilir mi rica etsem
Mail adresleri hakkında bir bilgim yok maalesef ama sitesi hacklenmişti.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Oca 02, 2023 1:14 am

mimariçe yazdı: Pzr Oca 01, 2023 5:01 pm Arkadaşlar ben duisburg-essen in sitesine giremiyorum. Sanırım hacklenmiş. Belgelerimi de yüklemiştim kendi portalına ama göndermemiştim. Üniversitenin mail adresleri çalışıyor mu? Mail atmam gerekiyor ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan yada son zamanlarda mail atan dönüş alanlar bana mail adresi yazabilir mi rica etsem
Merhaba bazi yeni mail adresleri olusturulmustu ama kimse cevap alamamis. Su anda uni tamamen saldiridan kurtulmadi. Bu aralar biraz sorun yasanabilir maalesef basvurularda. Universite mail konusunda bir bilgilendirme yapacakti yapsin buraya atip yazacam mail adresi vs.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

mimariçe

Mesaj gönderen mimariçe » Pzt Oca 02, 2023 8:17 am

Computer_Berkay yazdı: Pzt Oca 02, 2023 1:14 am Merhaba bazi yeni mail adresleri olusturulmustu ama kimse cevap alamamis. Su anda uni tamamen saldiridan kurtulmadi. Bu aralar biraz sorun yasanabilir maalesef basvurularda. Universite mail konusunda bir bilgilendirme yapacakti yapsin buraya atip yazacam mail adresi vs.
Ya çok teşekkür ederim bekliyorum

Sergenp

Mesaj gönderen Sergenp » Pzt Oca 02, 2023 7:18 pm

erogluslh yazdı: Pzr Oca 01, 2023 3:27 pm Hocam merhaba, ben de inşaat mühendisliği lisans mezunu olucam 1ay içinde. Aynı şekilde yüksek lisans şartlı kabul için almanyadaki üniversitelere başvuruyorum. acaba şartlı kabulü hangi üniversiteden aldınız?
Duisburg Essen

Sergenp

Mesaj gönderen Sergenp » Pzt Oca 02, 2023 7:19 pm

Computer_Berkay yazdı: Pzt Oca 02, 2023 1:14 am Merhaba bazi yeni mail adresleri olusturulmustu ama kimse cevap alamamis. Su anda uni tamamen saldiridan kurtulmadi. Bu aralar biraz sorun yasanabilir maalesef basvurularda. Universite mail konusunda bir bilgilendirme yapacakti yapsin buraya atip yazacam mail adresi vs.
İnşaat Mühendisliği Ders programına ulaşma imkanınız varmıdır acaba portal hala düzelmemiş vize görüşmesinde dersleri sorduklarını söylüyorda herkes ulaşabilirseniz eğer çok iyi olur :)

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Oca 02, 2023 7:26 pm

Sergenp yazdı: Pzt Oca 02, 2023 7:19 pm İnşaat Mühendisliği Ders programına ulaşma imkanınız varmıdır acaba portal hala düzelmemiş vize görüşmesinde dersleri sorduklarını söylüyorda herkes ulaşabilirseniz eğer çok iyi olur :)
Faküktede sorarim insaat okuyanlara da ora duisburg ta ydi sanki. Tamam yazarim studydrive vs biri atarsa onu da eklerim 👌

mimariçe

Mesaj gönderen mimariçe » Pzt Oca 02, 2023 7:43 pm

Computer_Berkay yazdı: Pzt Oca 02, 2023 7:26 pm Faküktede sorarim insaat okuyanlara da ora duisburg ta ydi sanki. Tamam yazarim studydrive vs biri atarsa onu da eklerim 👌
Valla dört gözle sizden haber bekliyorum mail adresi için 👀👀

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Oca 02, 2023 9:34 pm

mimariçe yazdı: Pzt Oca 02, 2023 7:43 pm Valla dört gözle sizden haber bekliyorum mail adresi için 👀👀
Selam tekrar uni bir sey paylasmadi henüz de ben siteye bakip gördüm. Suraya bir mail atin isterseniz simdilik baska yeni mail adresi gelirse yine paylasacam :D
international@uni-due.org

https://www.uni-due.org/international-o ... nbewerber/