Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ucak Bileti tecrubeleriniz

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
pia

Mesaj gönderen pia » Çrş Ağu 06, 2014 12:04 am

Herkese merhaba,

Ayin 14unde Istanbul\'da vize randevum var. Eylulun ortasinda Almanya\'da olmam gerekiyor. Sizce ucak biletini ne zamana almaliyim?

Vize gelmeden ucak bileti almanin sacma olduguna dair yorumlar okudum ancak son gunlere birakirsam da bileti cok daha fazla para odeyerek alacagim. Tabiki mucizeler de olabilir ama sonucta cogu ogrencinin-tatilcinin dondugu tarih Eylul.

Simdiden alirsam da acaba 1 ay icinde vizem kesin gelir mi diye endiseleniyorum. Bu sefer esnek bilet almazsam butun bilet yanacak. Vize randevusunda biletin olup olmamasinin bir etkisi var midir?

Tavsiyelerinizle beni aydinlatirsaniz cok sevinecegim.

caglaray

Mesaj gönderen caglaray » Çrş Ağu 06, 2014 2:15 am

internetten ucuz ucak biletlerini takip ediyorum izmirden almanya\'ya 10 15 gun sonrasina ucak bileti 500-600 arasi ,ama ertesi gun ve gun ici 220-260 arasi olarak degisiyor , ayrica antalya ve dalamandan gun ici ve ertesi gune 85-120 lira arasi bilet bulunuyor.

http://www.skyscanner.com.tr/tasima/uca ... html?rtn=0

bu linkte turkiye-almanya yarin icin en ucuz ucak bileti siralamasi var.aramayi genisletebilirsiniz.

bence bileti simdi almaya gerek yok ,ben 22 temmuzda gorusmeye girdim bilet almamistim ve sormadilar :)

pia

Mesaj gönderen pia » Çrş Ağu 06, 2014 3:25 pm

Cok tesekkur ederim caglaray:)

bsrbsr

Re: Ucak Bileti tecrubeleriniz

Mesaj gönderen bsrbsr » Cum Eki 21, 2022 9:55 pm

Arkadaslar en az 3 bavul goturecegim master icin. En ucuz ucak bileti ne aliyorsunuz normalde ya da en rahat havayolu hangisi acaba ogrenci icin

anfanger

Mesaj gönderen anfanger » Pzr Eki 23, 2022 5:43 pm

bsrbsr yazdı: Cum Eki 21, 2022 9:55 pm Arkadaslar en az 3 bavul goturecegim master icin. En ucuz ucak bileti ne aliyorsunuz normalde ya da en rahat havayolu hangisi acaba ogrenci icin
THY'den öğrenci bileti alırsan 40kg taşıyabiliyorsun. Hatta uçağın içine de 8kg'ya kadar bir çanta, valiz vb. hatta üstüne de bir el çantası. Bunların hepsini kullanarak 50kg civarı bir şey taşıyabilirsin. Yalnız valizlerden herhangi birinin 32kg'dan daha ağır olması yasakmış. Ağırlığı valizlerinin arasında bölüştürmen gerekebilir.

ibdb

Mesaj gönderen ibdb » Pzr Eki 23, 2022 8:10 pm

bsrbsr yazdı: Cum Eki 21, 2022 9:55 pm Arkadaslar en az 3 bavul goturecegim master icin. En ucuz ucak bileti ne aliyorsunuz normalde ya da en rahat havayolu hangisi acaba ogrenci icin
Merhaba, ben direkt uçuş olduğu için sunexpress'ten bilet alıyorum. 30 kg bagaj hakkınız oluyor, ayrıca 8 kg kabin bagajı da alabiliyorsunuz yanınıza. Pegasus ve corendon bileti çok daha uygun oluyor ama size sadece 8 kg kabin bagajı hakkı veriyorlar. Yükseltmek istediğinizde de çok daha pahalıya geliyor.