Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya’da ingilizce kabul veren üniversite

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Orkun0

Almanya’da ingilizce kabul veren üniversite

Mesaj gönderen Orkun0 » Cmt Eki 15, 2022 12:25 am

Merhabalar, ben şu anda Boğaziçi Üniversitesi’nde kimya mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim ancak üniversiteye Almanya’da devam etmek istiyorum. Ielts sınavında da 6.0 skora sahibim. Önümüzdeki yaz sömestrında başlayabileceğim ingilizce kabul veren herhangi bir üniversite var mı?

Kemal Berk

Re: Almanya’da ingilizce kabul veren üniversite

Mesaj gönderen Kemal Berk » Cmt Eki 15, 2022 11:40 am

Orkun0 yazdı: Cmt Eki 15, 2022 12:25 am Merhabalar, ben şu anda Boğaziçi Üniversitesi’nde kimya mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim ancak üniversiteye Almanya’da devam etmek istiyorum. Ielts sınavında da 6.0 skora sahibim. Önümüzdeki yaz sömestrında başlayabileceğim ingilizce kabul veren herhangi bir üniversite var mı?
almanca bölümlere göre azınlıkta da olsa ingilizce kabul veren üniversiteler var hatta benim okulumda yaz semestrı için başvurulabilen bazı ingilizce bölümler var diğer okulları bilmiyorum benim okulum FHWS