Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Adressiz Banka Hesabı Açma

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
eylla

Adressiz Banka Hesabı Açma

Mesaj gönderen eylla » Pzt Eyl 19, 2022 6:33 pm

Herkese merhaba. Bloke hesabımı aktive etmek istiyorum ama şuan Almanya'da bir adresim yok, arkadaşımda kalıyorum. Doğal olarak onun evini adres olarak gösteremiyorum. N26 ya da Vivid gibi online bankalarda adres göstermeden hesap açılabileceğini okudum ama hesap açma işlemlerine başladığımda onlar da 'offizielle Wohnsitz' istiyor. Anmeldebescheinigung/resmi adres olmadan banka hesabı açabilen var mı?

Computer_Berkay

Re: Adressiz Banka Hesabı Açma

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Eyl 19, 2022 9:23 pm

eylla yazdı: Pzt Eyl 19, 2022 6:33 pm Herkese merhaba. Bloke hesabımı aktive etmek istiyorum ama şuan Almanya'da bir adresim yok, arkadaşımda kalıyorum. Doğal olarak onun evini adres olarak gösteremiyorum. N26 ya da Vivid gibi online bankalarda adres göstermeden hesap açılabileceğini okudum ama hesap açma işlemlerine başladığımda onlar da 'offizielle Wohnsitz' istiyor. Anmeldebescheinigung/resmi adres olmadan banka hesabı açabilen var mı?
Merhaba Anmeldung olmadan herhangi bir adresle de acabilirsiniz Vivid veya N26 dan. Belirtilen adrese de direk Banka kartı geliyor siparis ederseniz.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

eylla

Mesaj gönderen eylla » Sal Eyl 20, 2022 6:35 pm

Computer_Berkay yazdı: Pzt Eyl 19, 2022 9:23 pm Merhaba Anmeldung olmadan herhangi bir adresle de acabilirsiniz Vivid veya N26 dan. Belirtilen adrese de direk Banka kartı geliyor siparis ederseniz.
Teşekkür ederim. Adres göstermem daha sonradan arkadaşımın başına iş açmaz değil mi?

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Eyl 21, 2022 11:46 am

eylla yazdı: Sal Eyl 20, 2022 6:35 pm Teşekkür ederim. Adres göstermem daha sonradan arkadaşımın başına iş açmaz değil mi?
Zannetmem. Sonra kendi adresinize degistirebilirsiniz adresi.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering