Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturum Randevusu ve Vize

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
eylla

Oturum Randevusu ve Vize

Mesaj gönderen eylla » Pzr Eyl 11, 2022 5:20 pm

Merhaba arkadaşlar. Vizem 10 Eylül'de bitti ama benim yabancılar dairesindeki randevum 28 Eylül'de. Okulun yabancı öğrenci departmanı randevumuz olduğu sürece sorun olmadığını söylemişti fakat emin olamıyorum. Bu konuda sıkıntı yaşar mıyım? Ya da Türkiye'ye geri dönüp baştan vize almamı isterler mi?

watrik

Re: Oturum Randevusu ve Vize

Mesaj gönderen watrik » Sal Eki 18, 2022 11:11 am

eylla yazdı: Pzr Eyl 11, 2022 5:20 pm Merhaba arkadaşlar. Vizem 10 Eylül'de bitti ama benim yabancılar dairesindeki randevum 28 Eylül'de. Okulun yabancı öğrenci departmanı randevumuz olduğu sürece sorun olmadığını söylemişti fakat emin olamıyorum. Bu konuda sıkıntı yaşar mıyım? Ya da Türkiye'ye geri dönüp baştan vize almamı isterler mi?

Randevu aldigin icin bir sorun yasamazsin.

eyub yildiz

Mesaj gönderen eyub yildiz » Prş Ara 08, 2022 11:49 pm

16 aralıkta vizem bitiyor. oturum uzatma randevusu için auslandebehördeye yazdım.
gerekli belgeleri yazıp şu anda randevunun mumkun olmadıgını soyledıler. bu durumda benim vizem bıtse de burada kalabılır mıyım?

Kuss

Mesaj gönderen Kuss » Pzr Ara 11, 2022 6:48 pm

Merhaba,

Pandemi süresinde yüz yüze calismadiklarindan dolayi yaklasik 5-6 ay vizesiz sadece posta ile gelen seyahat hakki tanimayan bir A4 kagidi ile Almanya'da kaldim. Türkiye'ye gitmediginiz sürece bir sorun yasamazsiniz.

Kolay gelsin