Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize başvurusunda kalacak yer göstermek

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Berkberk

Vize başvurusunda kalacak yer göstermek

Mesaj gönderen Berkberk » Cum Eyl 02, 2022 8:29 pm

Merhaba ben vize başvurumu yaptım ama bloke hesap belgemi gösterememiştim onlar da benden istediler onu halledebiliyorum belgem artık hazır ama benim kabul aldığım okulda okuyan arkadaşım bir süre onda kalabilip daha sonra kalacak yer bulacağıma dair bir belge yazdı bu belgeyi de beraber göndersem vizeyi alma şansım artar mı yoksa gereksiz mi olur ya da şansımı düşürür mü? Şimdiden teşekkür ederim.

Uygar

Re: Vize başvurusunda kalacak yer göstermek

Mesaj gönderen Uygar » Pzr Eyl 04, 2022 6:26 pm

Berkberk yazdı: Cum Eyl 02, 2022 8:29 pm Merhaba ben vize başvurumu yaptım ama bloke hesap belgemi gösterememiştim onlar da benden istediler onu halledebiliyorum belgem artık hazır ama benim kabul aldığım okulda okuyan arkadaşım bir süre onda kalabilip daha sonra kalacak yer bulacağıma dair bir belge yazdı bu belgeyi de beraber göndersem vizeyi alma şansım artar mı yoksa gereksiz mi olur ya da şansımı düşürür mü? Şimdiden teşekkür ederim.
Vize başvurusunda kalacak yere dair bir belge istemiyorlar. Yani bence gereksiz olur. Ama şansınızı düşüreceğini de sanmıyorum. Bir etkisi olmaz bence.

watrik

Mesaj gönderen watrik » Pzt Eyl 05, 2022 11:40 am

Geçici olarak bir yerde kalacaksanız (arkadaş, akraba vs.) izin belgesi isteyebiliyorlar. Almakta fayda var.

melli

Mesaj gönderen melli » Çrş Eyl 07, 2022 2:44 pm

Merhaba schengen vizesine staj için başvuracağım kalacak yer olarak tanıdığım bir hocamın evinde kalacağım bunun için nasıl bil belge ile vizeye gitmem gerekir?
Bilgisi olan var mı?