Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ŞARTLI KABUL VİZE TÜRÜ

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Kuheylan

ŞARTLI KABUL VİZE TÜRÜ

Mesaj gönderen Kuheylan » Cum Ağu 26, 2022 7:03 pm

Merhabalar.

Şartlı kabul ile vizeye başvururken vize türü ne olacak? Üniversite öncesi bir Almanca hazırlık eğitimi alıp master eğitimime öyle başlayacağım. Seçenekleri seçtiğimde 37 çıkıyor. Bu çok belirleyici bir unsur mu? 36 ve 41F tarzı vize türleri de okuyorum bunların bir bağlayıcılığı var mı?

Uygar

Re: ŞARTLI KABUL VİZE TÜRÜ

Mesaj gönderen Uygar » Pzr Ağu 28, 2022 1:05 pm

Kuheylan yazdı: Cum Ağu 26, 2022 7:03 pm Merhabalar.

Şartlı kabul ile vizeye başvururken vize türü ne olacak? Üniversite öncesi bir Almanca hazırlık eğitimi alıp master eğitimime öyle başlayacağım. Seçenekleri seçtiğimde 37 çıkıyor. Bu çok belirleyici bir unsur mu? 36 ve 41F tarzı vize türleri de okuyorum bunların bir bağlayıcılığı var mı?
41F vizesi dil bilgisine zaten sahip olanlar için. Yüksek öğrenime hazırlık amaçlı dil kursuna gidecekseniz vize tipinizin 36f olması lazım diye biliyorum ama çok emin değilim.

atakk00

Re: ŞARTLI KABUL VİZE TÜRÜ

Mesaj gönderen atakk00 » Pzt Ağu 29, 2022 5:32 pm

Benim de şartlı kabulum var. 36f vize türüne başvurdum. Gerekli belgelerde zaten böyle bir ibare var.