Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Master için şartlı kabul

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Bekop

Master için şartlı kabul

Mesaj gönderen Bekop » Sal Ağu 23, 2022 8:55 pm

Herkese selamlar,

Bugün garip bir olayla karşılaştım. Aranızda acaba böyle bir olayla karşılaşan olmuş mudur bilmiyorum açıkçası. Bugün sabah saatlerinde Duisburg-Essen üniversitesinden şartlı kabul aldigima dair bir mesaj aldım. Az önce de mesajlarıma bakarken Duisburg-Essen universitesinin tekrar bir mesaj gönderdiğini, mesaj da ise reddedildiğim yazıyordu.
Bilgisi olan var mıdır? Neden böyle bir şey oldu acaba?

Teşekkürler...

asaf

Re: Master için şartlı kabul

Mesaj gönderen asaf » Çrş Ağu 24, 2022 1:35 am

Ude sisteminde kabul mektubunuz olmasi lazim Önce kabul gelip sonra red olmasi garip ilgili danismana mail atin .Başvurduğunuz bölüm NC-frei miydi ve ne zaman basvurdunuz?

Bekop

Mesaj gönderen Bekop » Çrş Ağu 24, 2022 10:05 am

asaf yazdı: Çrş Ağu 24, 2022 1:35 am Ude sisteminde kabul mektubunuz olmasi lazim Önce kabul gelip sonra red olmasi garip ilgili danismana mail atin .Başvurduğunuz bölüm NC-frei miydi ve ne zaman basvurdunuz?
Hocam udenin portalındaki mesaj kutusunda da kabul şartı mesajım var. Sonradan nedense değiştirilmiş. Evet Nc-frei. 21 Haziran da başvurmuştum.

asaf

Mesaj gönderen asaf » Prş Ağu 25, 2022 2:46 pm

Hocam basvurdugunuz bölümün danismanlarina bence mail attin onlar aciklama yapiyorlar.