Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Goethe A1

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
cloudaisy

Goethe A1

Mesaj gönderen cloudaisy » Cum Ağu 12, 2022 4:37 pm

Sınavdan gerçekten korkuyorum tam 4 haftam var sınava düzenli çalışırsam geçebilir miyim? Önerdiğiniz web siteleri , yotube kanalları var mı? :( :(

bestek

Re: Goethe A1

Mesaj gönderen bestek » Cmt Ağu 13, 2022 8:55 pm

Merhaba, A1 sinavi gecmeniz mi gerekiyor? Ben de A2'ye yeni gececegim -A1'i kapsamli ve sindire sindire ogrenmem 1 ayimi aldi- Goethe'den kurs alip calistim saglam temelim olussun diye fakat https://learngerman.dw.com/en/woher-kom ... l-37263828 Turkiye'deyseniz VPN'le su sitedeki Nicos Weg dizisini onerenler duymustum baslangic seviyesi icin iyi gorunuyor.

studentin

Re: Goethe A1

Mesaj gönderen studentin » Cmt Ağu 13, 2022 10:36 pm

Merhaba, düzenli çalışırsanız 4 haftada gayet rahat yetiştirirsiniz. Fit fürs goethe zertifikat A1 hueber ve Prüfungstraining Goethe-Zertifikat A1 cornelsan kitaplarını pdf olarak indirip çözebilirsiniz. Bu kitapları çözerseniz sınavın nasıl olduğunu görüp pratik yapabilirsiniz. Hemen hemen konuşma ve yazma konuları çözdüğünüz örnekler ile benzer oluyor.