Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

İstanbul Dil Kursu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
josephthelegit

İstanbul Dil Kursu

Mesaj gönderen josephthelegit » Cum Ağu 05, 2022 8:14 pm

Merhaba iyi günler, lisans eğitimi için almanya ya gelicem istanbulda dil kursu arıyorum ama goethe dışında düzgün kurs bulamadım orası da ekim ayında başlıyor ve kayıt olabileceğimde kesin değil. Yoğun dil kursu öneriniz var mı ya da benim durumumda olanlar nasıl yol izliyeceksiniz? İstanbul Lisan Merkezi nasıl ? 1ayda a1 bitiriyorlar fiyat goethe ile aynı sayılır internette çok az yorum bulabildim onlarda olumsuz genel olarak.

eclipsali

Re: İstanbul Dil Kursu

Mesaj gönderen eclipsali » Cum Ağu 05, 2022 8:17 pm

Marmara üniversitesinin kurslarını öneririm, ben şahsen istanbul lisan merkezinden çok memnun kalmamıştım belki pandemi dönemine denk geldiği içindir ama bilmiyorum. Marmara üni + kendin yoğun çalışmayla halledebileceğini düşünüyorum iyi şanslar 👍

motrsuz54
İletişim:

Mesaj gönderen motrsuz54 » Cum Ağu 05, 2022 11:31 pm

Bir şey bulursanız buraya da yazar mısınız ? Ben de şu an bu sorunu yaşıyorum hala bir kurs bulamadım.

Laptus

Mesaj gönderen Laptus » Cmt Ağu 06, 2022 11:55 am

Merhaba, ben A1'den B1'e kadar olan kurslarımı Hedefim Almanca'dan aldım. Reklama girer mi bilmiyorum, çalışıyorum yarı zamanlı olark ancak bırakacağım yakın zamanda :)

Soruları olan bana ulaşabilir bu konuda.

josephthelegit

Mesaj gönderen josephthelegit » Cmt Ağu 06, 2022 12:42 pm

Laptus yazdı: Cmt Ağu 06, 2022 11:55 am Merhaba, ben A1'den B1'e kadar olan kurslarımı Hedefim Almanca'dan aldım. Reklama girer mi bilmiyorum, çalışıyorum yarı zamanlı olark ancak bırakacağım yakın zamanda :)

Soruları olan bana ulaşabilir bu konuda.
Merhaba sitenize baktım ama hafta da 2gün şeklinde var bana yoğunlaştırılmış lazım bu konuda bilginiz var mı

Laptus

Mesaj gönderen Laptus » Cmt Ağu 06, 2022 4:11 pm

Merhabalar, tüm kurslar haftada 3 gün şeklinde, ben de B1+'a devam ediyorum benim kursum da haftada 3 gün. Güncel kurslardan ulaşamadıysanız istediğiniz kursa başka kursa bakmanızı öneririm.

Marmara Üniversitesi'nin kursları da iyi ben ingilizceyi almıştım ancak almanca kursuna giden tanıdıklarım beğenmişti.